Liverpool'u eleyeceğiz

Beşiktaş'ta 2. Başkan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş-Liverpool eşleşmesini sıcağı sıcağına değerlendirdi.

FUTBOL 15.12.2014, 14:50
760
Liverpool'u eleyeceğiz

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizin rakipleri belli oldu. Trabzonspor, Napoli ile eşleşirken Beşiktaş'a Liverpool çıktı. Siyah-Beyazlı takımda 2. Başkan Ahmet Nur Çebi, bu eşleşmeyi sıcağı sıcağına değerlendirdi. Çebi, "Bundan sonra Liverpool düşünsün. Bizden çok onlar gerilmiştir. Bu işi halledip Liverpool'u eleyeceğiz." dedi.

Yorumlar (4)
bjkli recep 5 yıl önce
Maç önümüzdeki hafta olsaydı favori beşiktaş'ın ama 3 ay sonra ne olur kestirmek zor (intikam zamanı)
bjkli recep 5 yıl önce
Maç önümüzdeki hafta olsaydı favori beşiktaş'ın ama 3 ay sonra ne olur kestirmek zor (intikam zamanı)
öhö 5 yıl önce
işte bu kadar kardeşim biz g.s değiliz.ezik futbol değil , cesur futbol adamları korkutur.7-0' da yenilsek sonuna kadar bastırarak oynayalım yeter,1-2 transferle turu geçeriz.
Ozkan 5 yıl önce
Ilk macta saldirip 4-5 tane atmaya calisicaklar. Fark yemekten kurtulmak icin iyi transferler lazim. Bos hayal ve palavralar degil. Orman bir kerede elini cebine atsunda devre arasi 2-3 transfer yapsin yoksa kesin eleniriz. O begenmediginiz Adali ve demiroren guti,quaresma,simao,ernst,almedia gibi yildizlar getirdiler. Sayin Adali cebinden 9 milyon dolar verdi ve hala geri almadi. Varmi boyle babayigit bir insan. Orman ve arkadaslari cebinden 9 lira bile vermedi. Iste aralarinda ki buyuk fark!