Listede Yer Alan 2 İsim

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Lanzini ve Mitroglou'nun listelerinde olduğunu söylerken, devre arasında Perisic'i kiralamayı düşündüklerini ifade etti.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
116
Listede Yer Alan 2 İsim

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, TRTSpor'da katıldığı canlı yayında transferle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.


Bilic,Wolfsburg'da oynayan Ivan Perisic'i devre arasında istediklerinisöylerken, "Devre arası transfer döneminde Perisic'i kiralık olarakgetirmeye çok yakındık ancak olmadı. Wolfsburg'un bir oyuncususakatlandı ve göndermediler." dedi.


"JONES'A KAPI KAPANMADI"Sezonunikinci yarısında kiralık olarak oynayan Jones'a kapıyı kapatmadıklarınıbelirten Hırvat teknik adam, "Jermaine Jones iyi bir performansgösterdi. İyi bir profesyonel, iyi bir Dünya Kupası oynuyor. Biropsiyonumuz vardı, hala bir opsiyonumuz olabilir. Daha bir kararverilmedi." ifadelerini kullandı.LİSTEDE YER ALAN 2 İSİM
Lanzinive Mitroglou'nun listelerinde olduğunu kaydeden deneyimli hoca, "Kapalıkapılar ardında neler konuştuğumuzu tabii ki söylemeyeceğim. AncakLanzini ve Mitroglou listemizde olan oyuncular ve Beşiktaş'a faydasıolacağını düşündüğümüz isimler." diye konuştu.

Yorumlar (0)