Linnes'ten Beşiktaş'a:

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan sağ bek Martin Linnes, konuyla ilgili net açıklamalar yaptı.

Linnes'ten Beşiktaş'a:

Beşiktaş'ın transfer listeisnde yer alan 22 yaşındaki Martin Linnes, Molde'nin ezeli rakibi Aalesund ile oynadığı mücadelenin ardından bir açıklama yaptı.

Avrupa'nın ünlü kulüplerinin takibinde yer alan Linnes için kulübü Molde'nin 15 milyon euro istemesi üzerine bu transfer çıkmaza girmişti. Transferi hakkında konuşan Linnes; "Korkarım ki zaman doluyor. Şu an Molde'de oynuyorum ve saha dışıyla ilgilenmiyorum. Bu performansım devam ederse, zaten daha çok teklif gelecektir" dedi.

"ARSENAL'E KARŞI SAVAŞAN BÜYÜK BİR KULÜP"

Norveç'in en iyi sağ beki olarak gösterilen Linnes, Beşiktaş ile ilgili gelen soruya; "Kulüp hakkında çok şey bilmyiorum. Ülkenin en büyük üç kulübünden biri ve muhteşem taraftarları var. Arsenal gibi büyük bir kulübe karşı savaşan büyük bir kulüp. Belki de benim kariyerim için çok iyi bir adım olur ama önce kulüplerin anlaşması lazım. Kulüpler anlaşmadan benim bir şeyler söylemem çok zor. Bana iyi teklifler geliyor ama henüz herhangi bir durum da yok" ifdelerini kullandı.

Kulübün gelen teklifleri kendisine de ilettiğini belirten Linnes; "Kulübüm bana dürüst davranıyor. Molde, ne zaman "Bu teklif yeterli" derse o zaman yeterlidir. Sadece kendimi düşünüerek hareket edemem" diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: sporx.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
bülent
bülent - 5 yıl Önce

... ozaman tursunu kurarlsr . Gel istanbula gecen gece olsun yazin yaz. Kemiklerin günes görsün.

yuh
yuh - 5 yıl Önce

15 milyon ne la. kim kime vermiş 15 milyon ? yaptığınız habere ömer üründül yorum yapsın emi !

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 5 yıl Önce

bence arkadaş virgül koymayı unutmuş o olsa olsa 1,5 milyon eurodur.

Ömer Üründül
Ömer Üründül - 5 yıl Önce

Arkadaşlar ben beşiktaş yönetimini aradım sordum 1,5 € dediler Admin bir hata yaptı herhalde. Bloklar arası kutuplaşma var. Kollektif futbol oynanyor.