Linnes'in Ardından Lotito'ya Gittiler; Ama...

Molde'nin 22 yaşındaki oyuncusu Martin Linnes'in transferi suya düşünce Lazio'nun sağ bekini renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş, Lazio Başkanı'nı ikna edemedi.

FUTBOL 02.09.2014, 17:53
Linnes'in Ardından Lotito'ya Gittiler; Ama...

İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'nun savunmacısı Luis Pedro Cavanda'nın Beşiktaş'ın gündemine gelmişti. Çizme basınının sayfalarına taşıdığı haberde, siyah-beyazlıların Lazio'nun kapısını çaldığı belirtilmişti.

Yeni sezon öncesinde birçok defans oyuncusu için görüşmeler yürüten Beşiktaş'ın Lazio'ya sunduğu Cavanda teklifinin kabul edilmediğiyazıldı. Molde'nin 22 yaşındaki oyuncusu Martin Linnes'in ardından rotayı son anda Cavanda'ya kıran Beşiktaş'ın bu operasyonu da başarısı oldu.

Lazio Başkanı Claudio Lotito'nun Beşiktaş'tan gelen teklifi çok düşük bulduğu ve bu nedenle geri çevirdiği ortaya çıktı.

Angola asıllı Belçikalı Cavanda için Beşiktaş'ın yanı sıra başka tekliflerin de olduğunun altı çizilirken, Lotito'nun siyah-beyazlıların son saniyedeki önerisini de az bulduğu kaydedildi.

Bonservis bedeli 2-3 milyon euro olan 1991 doğumlu futbolcu için transfer döneminin bitmesine 1 saat kala Verona'nın 500 bin euroya 1 yıllık kiralama teklifinin de kabul görmemesi dikkat çekti.

Loading...
Yorumlar (6)
Yunus 5 yıl önce
Lololito,tofito kim bunlar yaa? Su rezalete bak bu kalitesiz adamlari bile alamiyirlar!
Yunus 5 yıl önce
Lololito,tofito kim bunlar yaa? Su rezalete bak bu kalitesiz adamlari bile alamiyirlar!
DanYaL TeKiNCi 5 yıl önce
Richards bizi aştı, bilic linnesi istiyordu çok uzattık transferi molde şımardı daha yüksek teklif bekledi bizde de para yoktu alamadık bukadar basit. geldiğinden beri bu sezonki gibi transfer yapsa şuan 10-15milyon euro tasarruf etmiştik sağbekimizi-stoperimizi-2.atibamızı almıştık. anca bu sene öğrenebildiler transferi-tasarrufu. senelerdir söylüyoruz her sene 10-15 boş adam alacağınıza senede 2-3 kaliteli adam alın 1-2 sezona takım tamamlanır diye. tasarruf etmek bonservisi 1-2milyon diye veya bedava diye her önüne geleni takıma doldurmakla olmaz, akıllı transferle olur önemli olan az-öz-nokta transfer yapmak umarım önümüzdeki transfer sezonlarında da böyle devam ederler. devre arası duruma göre 2veya3 transferle bu takım tamamlanır önümüzdeki yıla mabedimizde hazır olarak girer.
ercan 5 yıl önce
sag bek yerli olmasi gerek sosayla birlikte sayi tam geliyor
rech 5 yıl önce
lan zalak yunus lotito oyuncu değil lazionun başkanı :D
mehmet 5 yıl önce
arkadaşlar musa muhammed'in sanırım ekimde yaşı tutuyor ve istenirse profesyonel sözleşme imzalanabiliyor ama ligde ve UEFA da kullanabiliyor muyuz yada A takımda oynayacak düzeyde mi bilmiyorum bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa sevinirim.