Linnes, Beşiktaş'ı çılgına çevirdi!

Beşiktaş'ta, Linnes transferinin bir türlü resmiyete dökülmemesi yönetimi çılgına çevirdi. Siyah-Beyazlılar, 4 milyon Euro isteyen Molde'ye son olarak 2.5 milyon Euro önerdi.

FUTBOL 08.01.2015, 02:41
2325
Linnes, Beşiktaş'ı çılgına çevirdi!

Geçen sezonun başından beri Martin Linnes için temaslarda bulunan Siyah-Beyazlılar’da, sabırlar taşma noktasına geldi. Teknik direktör Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda Norveçli futbolcu için uzun süredir Molde’yle pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, işin bir türlü resmiyete dökülememesi sebebiyle tepkili... Norveç temsilcisiyle görüşmeleri yürüten dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları’ndan olumlu ya da olumsuz olarak bu transfere nokta koymasını isteyen yönetimin, “Linnes’in transfer sürecinin uzaması artık bize zarar vermeye başladı. Artık bu iş bitsin. Bu oyuncu olmazsa elimizdeki diğer natiflere yönelelim” görüşünde birleştiği ve Başkan Fikret Orman’ın da bu yönde talimat verdiği bildirildi.

Son teklif yapıldı

Linnes için ilk etapta 3.5 milyon Euro değer biçen Molde, son olarak genç sağ bek için başka tekliflerin de olduğunu iddia ederek bu bedeli 4 milyon’a çıkardı. Bütçesini kısıtlı kullanan yönetimin ise oyuncu için 2.5 milyon Euro’da ısrarcı olduğu ve Torunoğulları’nın da bu teklifi sunup beklemeye geçtiği öğrenildi.

Yorumlar (8)
almayın bunu ya 6 yıl önce
istendiğini bile bile yeni sözleşme yapan oyuncuyu almayın dünyada sağbek mi kalmadı ? avrupada yıllık 100 bilemedin 200 bin euroya oynayan oyunculara nerden baksan kendisi 1 milyon euro birde 2.5 milyon gerçekten çok almayınnnn!!!!
grkan 6 yıl önce
kimse linnesi istemiyor, alın stopere kabaulu hem sağ bek hem stoper hem önlibero oynuyor varmı böyle oyuncuda almıyorsunuz, elinde muhteşem bir joker olur, atiba kırmızı gördü koy önliberoya adam geçirmesin, serdarmı sakatlandı koy sağ beke, herkes tamammı stoperde geçit vermez bir duvarın olur, böyle bi oyuncu varken linnes gibi gençleri doldurmaya calısacaksanız 10 yıl sonraki şampiyonluk hayaliniz boşa cıkar
ümran 6 yıl önce
Kaderabek neden olmuyor bilen var mı?
Fatih 6 yıl önce
şener şener şener şener şener şener şener şener
karakrtal/ hasan 6 yıl önce
sn.Fikret orman başkan şu an Bursa spor mali sıkıntı içinde,sağbek ŞENER ÖZBAYRAKLI yı alın bu iş bitsin. niye aynı kişiler üzerinde duruyorsunuz anlamış değilim.işte size sağbek.hemen bitirin iş bitsin.hiç olmasa bildiğimiz bir futbolcu.....
cihangir şahingöz 6 yıl önce
ben anlamış değilim BEŞİKTAŞın bu adamı almadığna göre rantmı yok yoksa ne diye bu kadar uğraş veriyonuz adam istendiği halde tutu imza atı ve buraya para kazandırmadan gitmemek için öyle oyuncunun bize hayrı olma be kardeşim olsaydı Quaresma simao fernandez para kazandırırlardı hala akılanmadınızmı saygılarımla ..?
ufuk 6 yıl önce
Istemiyoruz linesns i. Ronaldinyo transferine dondu benficadaki sag bek Iyi hemde tecrubeli
Aytur 6 yıl önce
Kaderabek hoffenheima gidiyor soran arkadasa bilgi