Ligin en iyisi Beşiktaş!

Kasımpaşa'nın Kosovalı oyuncusu Lorient Sadiku takımın Antalya'da gerçekleştirdiği devre arası hazırlık kampında özel açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 08.01.2018, 11:17 08.01.2018, 13:47 kartalbakışı.com
473

"EN İYİSİ BEŞİKTAŞ, EN ÇOK ETKİLEYEN BAŞAKŞEHİR"

Ligin zirvesinde zor bir yarış olduğunu vurgulayan tecrübeli orta saha oyuncusu, "Ben en iyi takımın Beşiktaş olduğunu düşünüyorum ama şampiyon olup olamayacaklarını bilemiyorum. Oyuncu kalitesi olarak en iyileri onlar. Şu ana kadar beni en çok etkileyen takım da Başakşehir oldu. Ligin en iyi futbol oynayan takımı ve iyi oyuncuları var. Kadrolarında şampiyonluk görmüş oyuncuları bulunuyor. Zor bir yarış olacak. Çok bir şey söylemek mümkün değil. Başakşehir ligin en iyi oynayan takımı, Beşiktaş da oldukça kalite bir takım" dedi.

***
 
"TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞİMİ ÇOĞU ZAMAN OLUMLU ETKİLER"

Teknik direktör değişikliklerini çoğu zaman takımı olumlu etkilediğini dile getiren Sadiku, "Bunun birçok değişkeni var, bazen kötü etki de yaratabilir teknik direktör değiştirmek. Oyuncuları olumlu yönde etkileyebilir çünkü, bu yeni bir ses demektir. Yeni bir kişi demektir. Benim duyduğum kadarıyla da Fatih Terim soyunma odasına oyuncularını yükseğe çıkartan bir hoca. Galatasaray'a yardımı olacaktır belki ama bunu bilebilmek çok mümkün değil. Son maçlara baktığımızda evet Başakşehir, Galatasaray ve Beşiktaş arasında dediğim gibi Beşiktaş en iyi takıma sahip ama Başakşehir'in oyunu bana daha etkileyici geliyor. Beşiktaş ya da Başakşehir'in şampiyon olacağını düşünüyorum bu sene" diye konuştu.

***

Kaynak: Skorer

Yorumlar (1)
menduh 3 yıl önce
beşiktaş bitanedir