Lescott'un Beşiktaş Oyunları! Açıklama...

İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich Albion'un teknik direktörü Alan Irvine, Lescott hakkında konuştu

FUTBOL 12.09.2014, 18:32
3860
Lescott'un Beşiktaş Oyunları! Açıklama...

İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich Albion'un teknik direktörü Alan Irvine, Beşiktaş'ın renklerine bağlamak istediği ancak transferinin tamamlanamadığı Joleonn Lescott hakkında açıklamalarda bulundu.

Ada basını, Lescott'un eşinin Türkiye'ye gelmek istemediğini, bu nedenle transferin son gününde WBA'ya gittiğini duyurdu.

Irvine açıklamasında, "Joleon ile konuştum ve buraya gelmek istediğini söyledi. Yöneticilerimiz devreye girdiler ve hızlı şekilde bir anlaşma imzaladılar. Bizim için muhteşem bir transfer oldu. Takımda rekabet arttı. Bize geldiği için çok mutlu oldum." dedi.

Ayrıca, "Beşiktaş'ın ilgisinden haberdar değildim. Tabii ki serbest bir oyuncu konumunda olan Joleon'un, onun kalitesindeki bir oyuncu için şartları araştıracak birçok takımın takibinde olmasını bekliyordum"sözlerini kullandı.

Beşiktaş'ta İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, "Lescott transferini bitirmiştik. Eşini de ikna etmiştik. Her şey tamam. Aradan 3 gün geçti, bize ulaştı. Eşinin, gelmek istemediğini ifade etti. Hanımı vazgeçtiği için Lescott da Beşiktaş’a gelmekten vazgeçti." şeklinde konuşmuştu

Geçtiğimiz sezon Manchester City'de toplam 24 karşılaşmaya çıkan 32 yaşındaki oyuncu 4 sezondur bu takımda top koşturuyordu.

Yorumlar (5)
metin 6 yıl önce
lescott transferi yatarken çebi doğruyu söylemiş. haydi bu transfer olmazken sallayan ergenler buna da sallayın.
bart 6 yıl önce
iyiki gelmedi sivok buna bin basar.ender oynadığı maçlarda ya ıska geçer ya adam kaçırır ya kolay çalım yer.Burdada yedek kalır buraya yazın beni hatırlarsınız
bülent 6 yıl önce
Sagol bizlere gercekleri yansitdiginiz icin. Mac yok dedikodu yok blyle luzumsuz ve yalan haber sunmak sorundasiniz. Allahtan gelecek hafta 2 kez oynuyoruz. Size is düstü
Akynk 6 yıl önce
Ben mi BEŞİKTAŞ mı diyen kızlara, türübünden el sallarım ♥♥
Osurtan 6 yıl önce
Ayrik, birgun seni tam ayiracaam!