Lens'in performansı tartışılıyor!

Jeremain Lens beklentilerin çok uzağında kaldı. Son olarak Fenerbahçe derbisindeki performansıyla eleştiri oklarının hedefi olan Hollandalı yıldız 15 lig maçında sadece 1 gollük katkı yapabildi.

FUTBOL 04.03.2018, 14:09 05.03.2018, 11:41 kartalbakışı.com
189

Buna karşın Lens'in maliyeti de yaşattığı hayal kırıklığı kadar büyük... Sezon başında 1.5 milyon Euro ödenerek Sunderland'ten kiralanan Lens'in önceki gün bonservisinin alındığı da açıklandı.

***

Sezon başı anlaşma yapılmıştı

Sezon başı yapılan anlaşma gereği 30 yaşındaki futbolcunun bonservisini mecburen alan Beşiktaş, İngiliz kulübüne 4.1 milyon Euro ödeyecek. Böylece toplam bonservis ücreti 5.6 milyon Euro olacak.

***

8.3 milyon Euro maaşı var

Lens 5 yılda 8.3 milyon Euro garanti ücret alacak. Hepsi alt alta konduğunda Hollandalı yıldızın için kasadan tam tamına 16.7 milyon Euro (78 milyon lira) çıkacak.

***

Kaynak: Takvim

Yorumlar (1)
Zehni korkmaz 3 yıl önce
EH BAŞKAN BU SANKI BANA TARISCA YI ALDI. YAV PARAYI BUNAMI VERDIN CENK İN PARASINI KINIYORUM FB AJANI NA AGZIYLA KUŞ TUTSADA TRABZON MACINDA AYNI HATA FB MACINDAKI UKALALIGI. DURUMUN BU HALLERE SEBEBI TABIIKİ LENS Q7 ONUN POKUNA CEZA YIYECEK. EYER KI O LENS GERCEK BJK Lİ OLSAYDI O HALTI YAPMAZ Q7 DE OYUNA GIRMEZDI BU TUR OLAYLARDA OLMAZDI SENIN ALDIGIN BUYSA 2 ARAS VAKAASI.