Larin için ayrılık vakti

Cenk Tosun’un Everton’a gitmesinden sonra geçtiğimiz sezonun devre arasında Atiba Hutchinson’un tavsiyesiyle transfer edilen Cyle Larin’in Beşiktaş macerası sona eriyor. Bir türlü istenen performansı gösteremeyen ve ligde henüz golü olmayan Kanadalı oyuncu Cyle Larin devre arasında ya kiralanacak ya da satılacak.

FUTBOL 10.12.2018, 12:53 12.12.2018, 09:08
2187

Bu sezon bulduğu şansları iyi değerlendiremeyen 23 yaşındaki Kanadalı oyuncunun gönderilmesine karar verildi. Yıllık 1,6 milyon avro kazanan ancak takıma hiç katkı sağlayamayan Larin, ara transfer döneminde elden çıkarılacak. Teknik Direktör Şenol Güneş’in de sık sık şans verdiği oyuncusundan artık ümidinin kalmadığı ve yönetime verdiği raporda gönderilmesini istediği öğrenildi.

DÖNMEK İSTİYOR

Ancak Kanadalı suskun golcü için ne yurt içinden ne de yurt dışından bir teklif gelmemesi yönetimi düşündürüyor. Sezon başında Hollanda’nın Vitesse kulübü Larin için devreye girmiş ancak o dönem Güneş’in kararıyla Kanadalı oyuncu takımda kalmıştı. Yönetimin önümüzdeki günlerde genç oyuncunun menajeriyle bir araya gelerek bir toplantı yapması bekleniyor. Öte yandan oldukça mutsuz olan Larin’in geri dönmek istediği eski takımı Orlando City ile görüşme hâlinde olduğu da gelen bilgiler arasında.

ŞENOL GÜNEŞ ÇOK MEMNUN

Son oynanan Alanyaspor maçında attığı harika aşırtma golü birkaç santimetreyle ofsayta takılan Güven Yalçın takımın as golcüsü olma yolunda ilerliyor. 

Türkiye / Murad Tamer

Yorumlar (3)
ytu bjk 2 yıl önce
aadam avrupa listesinde adı yok malmöde 11 yazıyorlar nasıl haberciliik akıl almaz bir durum
ayhan olağan 2 yıl önce
Haber yanlış Güven Yalçın Avrupa kadrosunda yok maalesef. Keşke olsa biraz dikkat..
matias emilio DELGADOOOOOO 2 yıl önce
adamlar malmö macından bahsetmemiş ki, guven yalcın takımın as forveti yazmıslar yanlıs bir habercilik yok