Lanzini'de Kritik Viraj

Beşiktaş Yönetimi, genç yıldızın bonservisini alabilmek için River Plate ile yarın bir kez daha görüşecek. Siyah-beyazlılar, prensipte anlaştıkları Lanzini’nin transferini bitirmeye çalışacak.

FUTBOL 17.06.2014, 02:58
119
Lanzini'de Kritik Viraj

Beşiktaş Yönetimi, Manuel Lanzini’nin transferi için River Plate Kulübü ile yarın bir kez daha masaya oturacak.
Yaklaşıkbir hafta önce hem Lanzini ile hem de River Plate ile el sıkışan siyah -beyazlı yönetim, bu transferin de Diego Ribas transferine dönmesindenkorkuyor. Brezilyalı oyuncuyla da her konuda anlaşılmasına rağmen sonanda Fenerbahçe’nin araya girmesiyle Diego’yu elinden kaçıransiyah-beyazlılar, bu kez temkinli ve dikkatli davranıyor.Adımlarınısağlam atarak Lanzini transferini mutlu sonla bitirmeye çalışan vebundan dolayı sessiz olmayı tercih eden Beşiktaş Yönetimi, yarın RiverPlate tarafıyla bir kez daha temas kuracak. Bu yeni görüşmede imzalarınatılması için uğraşacak olan Beşiktaş Yönetimi, somut bir ilerlemehalinde durumu borsaya bildirecek.
Öte yandan menajerler tarafındanBeşiktaş’a önerilen bir başka River Plateli oyuncu olan Balanta isesiyah - beyazlı yönetim tarafından veto edildi.Özellikle bu oyuncununteklif edilir edilmez basında yer almasını şaşkınlıkla karşılayanBeşiktaş Yönetimi, stoperde oynayan Balanta’yı gündemine bile almadı. Bumevki için Metalist Kharkiv’de forma giyen Moledo’yu isteyen yönetim,Ukrayna ekibinden gelecek olası haberlere göre başka natif isimleride masaya yatıracak.

Yorumlar (0)