Kronik Sakat Olduğum İddiaları Yalan

Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'nda taraftarlarımızın satın aldıkları ürünleri imzaladı ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

FUTBOL 13.10.2014, 14:33
1601
Kronik Sakat Olduğum İddiaları Yalan

Taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiği buluşmada keyifli anlar yaşandı. 
 
Büyük Beşiktaş Taraftarı ile bir araya gelen Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, üzerlerindeki 'Gururlan' yazılı tişörtle dikkat çektiler. 
 
Taraftarlarımızın satın aldıkları ürünleri imzalamanın yanı sıra, onlarla hatıra fotoğrafı çektiren ve sohbet eden futbolcularımız, bir hayli keyifli anlar yaşadı.
 
Mustafa Pektemek, taraftarlarımız ile buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti ve “Taraftarlarımıza buraya geldikleri için teşekkür ediyorum. Onlarla buluştuğum ve onların yanında olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.
 
Etkinlikte basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Pektemek, yaşadığı sakatlık nedeniyle milli takım kadrosunda yer almadığın dile getirerek, “Balıkesirspor maçında bir sakatlık yaşadım. Milli takım kadrosundan çıktım. Milli takım Letonya ile çok önemli bir maç yapacak. İyi bir kadroya sahibiz. Ay-yıldızlıların deplasmandan üç puanla döneceklerine inanıyorum. Milli takımın daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum” dedi.
 
Sakatlık problemi ve basında yer alan transfer spekülasyonları hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Pektemek, şunları söyledi:

 
“Sivasspor maçını Ankara Yenikent ASAŞ Stadı’nda oynayacağız. Eskiden o statta birçok maça çıkmıştım. Zemininin iyi olduğunu düşünüyorum. Sivasspor maçından üç puanla ayrılmayı hedefliyoruz.”
 
“Oynadığımız üç deplasman maçından da galip ayrıldık. Kendi sahamızda daha rahat oynuyoruz. Ligin henüz başındayız. Taraftarlarımızın ne kadar etkili olduğunu herkes biliyor. Ankara’dan taraftarlarımızın desteğiyle iyi bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum.”
 
‘Benim tek düşüncem Beşiktaş’
 
“Basında hakkımda transfer haberleri çıkıyor. Benim tek düşüncem Beşiktaş. Bu haberlerin neden çıktığını bilmiyorum. Takım olarak güzel bir hava yakaladık. Bu havayı dağıtmaya çalışan insanlar var.”
 
‘Kronik sakat olduğum iddiaları yalan’
 
“Sakatlığım hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Basında hakkımda kronik sakat olduğum yazılıyor. Bugüne kadar birçok sakatlık yaşadım. Böyle bir sakatlığı ilk kez yaşıyorum. Doktorlarımın tavsiyelerini uyguluyorum. Hücum oyuncusu olduğum için birçok defa sert müdahalelere maruz kalıyorum. Bu futbolun içinde olan bir şey. Balıkesirspor maçında yaşadığım sakatlık da böyle bir olay. Kasıtlı bir olay yok.”

Yorumlar (0)