Kritik döneme giriyoruz!

Öğrencilerinden Şampiyonlar Ligi’ndeki Porto karşılaşmasını unutmalarını isteyen Beşiktaş’ın hocası, “En önemli maç, ilk maçtır. Karabük’ü yendikten sonra Avrupa’ya döneriz. Kritik döneme giriyoruz, kalitenizi gösterin” dedi.

FUTBOL 08.09.2017, 08:48 08.09.2017, 20:23 kartalbakışı.com
577

Milli oyuncuların takıma bir bir katılmasıyla birlikte Beşiktaş’ta tempo arttı. Teknik direktör Şenol Güneş de dizginleri ele aldı.

15 günlük periyotta Avrupa’da ve ligde toplam 5 maça çıkacaklarını göz önünde bulunduran kurt hoca, takımı ateşlemek için bir toplantı yaptı. Oyuncularına uyarılarda da bulunan Güneş, “Karabükspor deplasmanı kolay olmayacak. Sadece bu maçı düşünün. Porto maçına sonra bakacağız. Büyük takımlar için önemli olan maç, her zaman ilk maçtır. Ne zamanki Karabükspor karşılaşması biter, galip geliriz. Ondan sonra çarşamba günkü Porto deplasmanına döneriz. Bu ay bizim için çok kritik. Her iki kulvarda yoğun bir döneme giriyoruz. Bu süreci kayıpsız atlatmak önümüzü açar” diye konuştu.

***

‘İşte size fırsat...’

Kamuoyunda yapılan ‘yıldızlar topluluğu’ yorumlarına da dikkat çeken Şenol hoca, oyuncularıyla yaptığı toplantıyı şu sözlerle noktaladı: “Herkes yıldızlar karması diyor. İşte size fırsat. Ligde ve Avrupa’da kalitenizi gösterin. Taraftar her zaman iyi futbol ve galibiyet bekler. Biz de onların bu beklentisine karşılık vermeliyiz. Kimsenin yaptığı abartılı yorumlara bakmadan sadece işimize odaklanalım.”

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (0)