Kredisini tüketiyor

Teknik direktör Bilic, verdiği demeçlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Geçen hafta Bursa ile ilgili yaptığı açıklamalarında yaptığı 'derbi' benzetmesi, camianın tepkisini almıştı.

FUTBOL 08.04.2015, 08:42
604
Kredisini tüketiyor

 Hırvat Hoca, Başakşehir beraberliği sonrası yaptığı 'Alınan 1 puan adil bir sonuç' açıklaması da siyah-beyazlıları kızdırdı. Bilic'in bu yorumları, camiada, 'kredisini tüketiyor' düşüncesine neden oldu.

 

SAHADA KONUŞACAĞIZ


Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, ülkesinden RTL TV kameralarını siyah-beyazlıların tesislerinde konuk etti. Taraftarların kendilerini şampiyon olarak gördüğünü iddia eden Hırvat teknik adam, İstanbul'daki statüsünün çok iyi olduğunu ifade etti. Bilic, "Burada çok popülerim. Bir restorana gitsem veya bir yerde gezmeye çıksam, insanlar benim yanıma gelip fotoğraf çektiriyorlar" diye konuştu. Brugge maçından sonra zor bir hafta geçirdiklerini anlatan Bilic, "Avrupa'da daha fazla ileri gitmek isterdik. 1.5 yıldır her şeyi doğru yaptım. Son maça kadar savaşacağız. Bu dönemde maksimum puanları almak için oynayacağız. Bundan sonrası artık oyuncularımın isteyip istememesi belirleyecek. Her sonucu kabul etmek zorundayız" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (4)
eses eses 6 yıl önce
aciklamanin ozu su bizim stadimiz yok biz gonullerin sampiyonuyuz fenew yada cinconalarda 4ncu yildizi takacak
iranlı kartal 6 yıl önce
sen bu kadarlık hocasın işte... düş yakamızdan...
tekin 6 yıl önce
go home biliç.
PASCALL 6 yıl önce
BİLİÇ HOCA FALAN DEĞİLSİN.. BEŞİKTAŞ SENİNLE ASLA ŞAMPİYON OLAMAZ... ASLA...