Konya’da dev prim!

Normalde galibiyet ödülü olarak oyuncularına 7’şer bin TL veren Torku Konyaspor yönetimi, Beşiktaş maçı öncesi rakamı 30’ar bin TL’ye çıkardı.

Konya’da dev prim!

TORKU Konyaspor bugün Beşiktaş ile oynanacak maça çok büyük önem veriyor. Son 2 haftada adeta bozguna uğrayan ve 5-0’lık yenilgiler alan yeşil-beyazlılarda yönetim, galibiyet primini Beşiktaş maçına özel olarak 3 katından fazlasına çıkardı. 
 
ÇIKIŞ arayan Torku Konyaspor’da 3 puan primi normalde 7’şer bin TL. Ancak takımın kötü gidişata dur diyebilmesi adına adeta seferberlik ilan eden yeşil-beyazlıların yönetim kurulu, ödülü siyah-beyazlılara karşı oynanacak maç öncesinde 30’ar bin TL’ye yükseltti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çakıroğlu
Çakıroğlu - 4 yıl Önce

Bu buz dağının görünen yüzü..Kim bilir daha neler vaadettiler Konya,lı futbolculara Beşiktaş,ı yenme karşılığı olarak..Adam boşunamı konuştu Beşiktaş,ın parası yok şampiyon yine biz olauruz diye..

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

bu o.ç. şerefsizsaray maçına ne kadar pirim vermiş? bu haber doğruysa allah hepsinin belasını versin çillerinden çocuklarından sorsun azize akşam yine konuştu ilk yarıyı lider kapatıcaz dedi bunu nereden biliyor piç oğlu piç

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Aziz konussun o aptal ipi kendi bogazina saliyor. Konussun.artik onu kimse takmaz. Taraftarlari istemiyor. Bizim para yoksa 7 kilo tasak var. Ac degiliz acikda degiliz. Iscilerimizin parasini da veriyoruz.

Black-KARTAL
Black-KARTAL - 4 yıl Önce

Bu kadar para konya gibi bir takim icin cok abartili. Hangi renkli gönderdi acaba

nartallo
nartallo - 4 yıl Önce

Azizin çantaları dolaşmaya başladı yine

nartallo
nartallo - 4 yıl Önce

Azizin çantaları dolaşmaya başladı yine

siyah beyaz
siyah beyaz - 4 yıl Önce

adam biliyoki Türkiyede parayla şampiyonluk geliyor devlet bişey yapamadı tırstı Uefa zaten kendi şike yapıyor onun için bişey diyemiyor