Konoplyanka'yı 20-25 Milyona Satarız!

Beşiktaş'ın da ilgililendiği transfer döneminin gözde isimlerinden Yevhen Konoplyanka, görüşme yaptığı takımları adeta canından bezdiriyor.

Konoplyanka'yı 20-25 Milyona Satarız!

Beşiktaş, Sevilla, Stoke City, Newcastle gibi takımlarla pazarlık halinde olan Ukraynalı oyuncu kendisini almaya en yakın durumda görünen Sevilla ile sözleşme imzalamadı. 

İki haftadan bu yana İspanyol kulübü ile pazarlık masasında olan Konoplyanka'nın sözleşmeyi imzaladığı ve bir kaç gün içinde resmi olarak açıklanacağı iddia edilmişti. Ancak Sevilla sportif direktörü Monchi, bugün yaptığı açıklama ile Ukraynalı oyuncuya verdikleri sürenin dolduğunu ve imza atmadığı için bu transferden vazgeçtiklerini açıkladı.

Böylelikle Beşiktaş'ın Konoplyanka transferindeki en ciddi rakibi aradan çıkmış oldu. Ancak İngiltere'de oynama isteğinde olan genç sol açık rotasını Ada'ya çevirmiş durumda. Ukraynalı oyuncuyu almak için ısrarcı olan siyah-beyazlılar bu oyuncunun şimdi de İngiliz takımları ile yapacağı pazarlıkları bekleyecek.

KONOPLYANKA VE MENAJERİNİN BİTMEK BİLMEYEN İSTEKLERİ

Konoplyanka genç ve çok yetenekli olmasına rağmen transfer görüşmeleri çok uzun süren ve görüştüğü takımları canından bezdiren bir oyuncu durumuna düştü. Ukraynalı oyuncunun menajeri ile birlikte imza parası olarak 4  kendisine de yıllık 3.5 milyon Euro istemesi ve hiç bir şekilde taviz vermemesi bu transferin oldukça zorlaşmasına sebep oluyor. Genç oyuncu ve menajeri ile ücret konusunda anlaşılsa bile bu kezde istediği bonuslar, serbest kalma bedeli ve sonraki satıştan istediği paylar ile adeta karşısındakileri adeta çıldırtıyor.

FİKRET ORMAN: ''KONOPLYANKA ÇOK BÜYÜK BİR YATIRIM OLUR''

Konoplyanka'yı takıma kazandırmak isteyen siyah beyazlılar ise gelişmeleri takip ediyor ve bekleyişini sürdürüyor.

 

Başkan Fikret Orman, Demba Ba ve Ersan'ın bir kaç güne bitmesi beklenen satışlarından gelecek paranın büyük bir bölümünü Konoplyanka'ya yatırmaya kararlı görünüyor. Orman'ın yakın çevresine bu oyuncuyu almaları halinde 2 yıl içinde en az 20-25 milyona satacağına emin olduğunu ve Beşiktaş için çok önemli bir yatırım olacağını söylediği öğrenildi.

 

DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

Alin su adami para harciyacaksak bole adamlara harcayalim adamin pazari var her turlu kulup kazanir

fdsfds
fdsfds - 4 yıl Önce

dembaba 14 ersan 5 pedro 5 eder sana 24 milyon euro 4 milyon imza parası bonservis gibi düşünürsek yılığı 3 e bağlanır bonservis parası olarak knopa 4 dedik demba yerine mitroglou 5 (bitiriciliği iyi) agger 3 linnes 4 vlaar bonservissiz imza parası 2 desek olur 18 ederki geriye yine 6 milyon euro kalır onuda devre arasında kullanırsın

baris
baris - 4 yıl Önce

aldikta 25 e satmasi kaldi,yuhh

yav heee hee
yav heee hee - 4 yıl Önce

bikurnaz sensin amınakoyyim aldında satması kaldı.

babafingo
babafingo - 4 yıl Önce

yav heeee heee böyle bir yorum gözümden yaşgeldi gülmekten :)

gfklflsi
gfklflsi - 4 yıl Önce

öncelik knoplyanka olmalı o olmassa dzudszak olur sol açığa bu ikiliden biri gelmeli demba giderse forvete papis cisse veya mitroglou olur guidetti de fena değil bonservisi elinde ama muhakkak kaleci şart bu takıma ya romero ve neto yada ochoa olmalı

as
as - 4 yıl Önce

aldın da oynatıp pazarlaması satması kaldı.tmm yine döndük başa bir süre daha oyalanırız artık olacak mı oldu mu diye.ondan sonrası yine şamil babel olur

as
as - 4 yıl Önce

kime gidiyorsan git arkadaş yeter yaaa