Konoplyanka'ya yeni bir teklif yapılacak

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları sürüyor. Yönetimin hedefinde Dniprolu Konoplyanka ve Kasımpaşalı Babel var. Konoplyanka veya Babel arasında bir tercih yapmayan teknik direktör Şenol Güneş son kararı yönetime bıraktı.

Konoplyanka'ya yeni bir teklif yapılacak

Şenol Güneş son kararı yönetime bıraktı. 

Bir süredir orta sahanın kanatlarında görev yapacak bir oyuncuyu kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş, Ryan Babel ve Yevhen Konoplyanka ile temasa geçmişti.

İlk olarak Dnipro ile sözleşmesi biten Konoplyanka ile masaya oturan yönetim, 25 yaşındaki Ukraynalı futbolcuya 4 yıllık mukavele teklif etti. Bu teklifi kabul etmeyen Konoplyanka, futbol hayatına İngiltere veya Almanya'da devam etmek istediğini açıklamıştı. Bu gelişme üzerine beklemeye geçen siyah beyazlılar, genç futbolcu ile yeniden temas kurdu. Özellikle Başkan Fikret Orman'ın kadroda görmek istediği Konoplyanka'ya yeni bir teklif yapılacak.

Futbol komitesi bir yandan da Ryan Babel için girişimlerde bulunuyor. Kasımpaşa ile bir yıl daha mukavelesi bulunan 28 yaşındaki oyuncunun menajeri ile Hollanda'da görüşen yönetim, bir ilerleme kaydedemedi. Transferin tamamlanması için Babel'in kulübü ile de anlaşmak zorunda olan siyah beyazlılar, son  iki sezondur sorun yaşadıkları Kasımpaşa yönetimi ile henüz temasa geçmedi.

Yaşanan bu gelişmeler ile ilgili bilgi alan teknik direktör Şenol Güneş, son kararı yönetime bıraktı. Konoplyanka veya Babel arasında bir tercih yapmayan Güneş, yönetimin transferi tamamlamasını bekliyor. İki isme de olumlu yaklaşan tecrübeli teknik adam, Konoplyanka veya Babel ile anlaşılması durumunda transfere onay verecek.

 

NTVSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
AOK
AOK - 3 yıl Önce

Dembabayi satin GIGNACi alin..

Ersin
Ersin - 3 yıl Önce

Bu yönetim ikisini de alamaz. Oraya Sezer Öztürk ü koyar. Yoluna devam eder...

Teoman
Teoman - 3 yıl Önce

Beşiktaşlı olmak zor iş. İkiside alın. Bir bölgeye iyi kötü 3 adam lazım. Alternatifi bol tutmak lazım. Ne kaybettiysek sakatlıklardan kaybettik iki sezonda...

1903
1903 - 3 yıl Önce

ikisinide alamazlar.sayfa meşgul etsin diye yapılmış lagaluga haberler.

SERGEN
SERGEN - 3 yıl Önce

İKİSİNİDE ALIN ULAN MADEM :)

savaş KARAKAYA
savaş KARAKAYA - 3 yıl Önce

Su transfer sezonundan nefret ediyorum mal gibi sitelere qir qir cik bildiqin mallik yaa daral qeliyor insana

Doğrucu
Doğrucu - 3 yıl Önce

uefa anlaşması denen bişey varken bonservisi elinde iyi olan adamları ikna edemeyen yönetim varken durum vahim gibi

bjkk
bjkk - 3 yıl Önce

knoplyanka bombası patladı booooooommmmm pardon haber balonmuş balon patlamış bu yönetim bizi ne hale soktu be