Kombineler Ankara'da Geçmiyor!

Beşiktaş’ın Yenikent ASAŞ Stadı’nda oynayacağı Sivas maçını Vodafone Arena kombine, loca ve VIP koltuk sahipleri de bilet alıp izleyebilecek. Bilet fiyatları 25 ile 150 TL arasında değişiyor.

FUTBOL 11.10.2014, 02:50
1075
Kombineler Ankara'da Geçmiyor!

BEŞİKTAŞ'IN 19 Ekim Pazar günü Sivas ile Ankara Yenikent ASAŞ Stadı'nda oynayacağı lig maçında kombine kartlar geçerli olmayacak... 
 
SİYAH-BEYAZLI kulübün internet sitesinden Sivas mücadelesinin bilet satışları ile ilgili bilgilendirme dün yapıldı. Buna göre Vodafone Arena kombine, loca ve VIP koltuk sahipleri için biletler pazartesi günü saat 14.00'ten itibaren öncelikli olarak satışa sunulacak. Çarşamba günü 11.00'den itibaren ise genel satış başlayacak. Taraftarlar, fiyatları 25 ile 150 TL arasında değişen biletleri www.passo.com.tr adresinden satın alabilecek. 
 
ANKARA'DAKİ Kartal Yuvası mağazaları ve Ankara 19 Mayıs Stadı gişesinde de bilet satışı yapılacağı duyuruldu. Taraftarlara bilet satın alabilmeleri için Passolig kart sahibi olmaları gerektiği de hatırlatılırken Passolig kartı olmayanların pazartesi gününden itibaren Ankara 19 Mayıs Stadı, çarşamba gününden itibaren de Ankara'daki Kartal Yuvası mağazalarından anında Passolig kartlarını alabilecekleri belirtildi. 

 
19 MAYIS STADI MAÇ GÜNÜ KAPALI
 
PASSOLİG kartları eline ulaşmamış taraftarların da yine pazartesiden itibaren Ankara 19 Mayıs Stadı, çarşamba gününden itibaren de Ankara'daki Kartal Yuvası mağazalarından tek geçişlik Passkart'larını temin edebilecekleri açıklandı. 
 
ÖTE yandan Ankara 19 Mayıs Stadı gişelerinin 18 Ekim Cumartesi günü 20.00'ye kadar açık olacağı, maçın oynanacağı 19 Ekim Pazar günü ise kapalı olacağı bildirildi.

 

VATAN

Yorumlar (0)