Kocaman Onu İstiyor

Transferin en sessiz takımı Torku Konyaspor, düğmeye bastı. Yeşil-Beyazlı yönetim Trabzon'da düşünülmeyen Soner Aydoğdu ile Beşiktaş'tan ayrılması gündemde olan Uğur Boral'ı renklerine bağlamak üzere.

Kocaman Onu İstiyor

Torku Konyaspor’da gözler transfer çalışmalarına çevrildi.

Takviyeye en çok ihtiyacı olan takım olarak gösterilmesine rağmen ara transferde henüz kimseyle anlaşamayan Yeşil-Beyazlılar’da görüşmeler hız kazandı. Hedefteki isimler Soner Aydoğdu ve Uğur Boral.

Trabzonspor’da kesin olarak gözden çıkarılan Soner Aydoğdu ile anlaşmaya varan Konyasporlu idarecilerin, transferi gerçekleştirmek için Bordo-Mavili yöneticilerle pürüzler üzerinde görüştüğü belirlendi.

Son söz Uğur’da!

Uğur Boral cephesi ise biraz daha karışık. Çünkü tecrübeli sol kanat Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Ancak Konyalı idarecilerin, Beşiktaşlı yöneticileri sezon sonuna kadar kiralama konusunda ikna ettikleri belirtiliyor. Eğer Uğur da ikna olursa Konyaspor bir iki gün içinde bu transferi de gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

Uğur adana maçında iyi oynadığı için değil, başından beri söylüyorum. yedekliği problem etmeyen, takımda sevilen, karakterli düzgün bir oyuncu. aldığı para da çok fazla değil. 1 sene daha sözleşmesini uzatalım, kadroda seçeneklerimiz artar böylelikle.

Gece kartalı
Gece kartalı - 4 yıl Önce

Uğur boral kalsın.düzgün,profesyonel,adam gibi adam. biliçin ona kalan maçlarda şans vereceğiniz düşünüyorum.

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Uğur boral gelecek sezonda kalsın.Sonrasında büyük ihtimalle verilebilir.