Kiralık Gökhan Töre

Yönetime, "Beşiktaş'tan başka takımda oynamam. Bunu Ruslar'a da söyledim. Beni alın" diyen Töre için pazartesi yönetik ve menajer Ahmet bulut Kazan'a gidiyor. Formül 7.5 milyondan indirim olmazsa 1 yıl daha kiralama.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
137
Kiralık Gökhan Töre

BEŞİKTAŞ'TA Gökhan Töre krizi tatlıya bağlanıyor. Slaven Bilic'inısrarla istediği Milli futbolcunun Kartal olmasına artık sayılı günlervar. Dün, yöneticilerle ile telefonla bir görüşme yapan Gökhan, "Benialın. Beşiktaş'tan başka takımda oynamam. Bunu Kazan yöneticilerine desöyledim." dedi. Yönetim pazartesi Rusya'ya gidip en kötü ihtimalleevini bile boşaltmayan Töre'yi kiralayacak.

HAFTAYA 4 TRANSFER 


Töreiçin yönetim pazartesi günü Rusya çıkartması yapacak. ErdalTorunoğulları, menajer Ahmet Bulut'u da alıp Gökhan Töre için RubinKazan ile görüşecek. Kazan kaldıran Töre için Rus kulübünden indirimistenecek. 7.5 milyon euro da direten Ruslar ya 4-5 milyon civarınaçekilecek ya da geçen sezon olduğu gibi Gökhan Töre kiralanacak.Ardından Töre Almanya kampına gönderilecek. Fikret Orman ayrıca Töre'ninyanısıra Mitroglou, Lanzini ve Moledo transferlerinin bitmesi için debir hafta süre verdi.

Yorumlar (0)