Kiralık Formülü

Konstantinos Mitroglou transferinde özellikle maliyeti konusunda Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile ciddi görüş ayrılığında olan Teknik Direktör Slaven Bilic, yönetime bir kez daha Yunan golcü konusunda ısrarlı olduğunu söyledi.

FUTBOL 29.06.2014, 03:36
113
Kiralık Formülü

Hırvat hocanın, Atiba transferindeki misabeti ile Eneramo’dakibaşarısızlığı arasında gidip gelen yönetimin, Şampiyonlar Ligi öncesindedaralan zaman nedeniyle Mitroglou transferine onay vereceği bildirildi.


Transferedilmesi halinde Mitroglou’yu ikinci kamp dönemindeki hazırlıkmaçlarında oynatmayı planlayan ve bundan dolayı Yunan oyuncuyu isteyenBilic, stoper ve orta saha transferlerinde ise inisiyatifi BeşiktaşFutbol Genel Direktörü Önder Özen’e bıraktı.

Kiralık formülü


Yönetim,kadro dışı kaldıktan sonra takıma bir türlü geri dönemeyen İbrahimToraman, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen için teknik heyetin isteğineuymama kararı aldı. Bu üç oyuncuyla görüşen yöneticilerin kiralamaseçeneğini önerdikleri öğrenildi.

Yeni sezon öncesi takımdadüşünülmeyen üç oyuncuyu tamamen kaybetmek istemeyen Beşiktaş Yönetimi,İbrahim, Sezer ve Gökhan’a, “İstediğiniz takıma kiralık gidebilirsiniz.Böylece futboldan daha fazla kopmamış olursunuz” dedi. Üç oyuncu dabudoğrultuda kendilerine takım aramaya başladı.

İlk sınav 6 Temmuz’da


Çalışmalarını10 Temmuz’a kadar Almanya’nın Bielefeld kasabası yakınlarında bulunanMarienfeld bölgesindeki Residans Klosterpforte’de sürdüreceksiyah-beyazlılar, yurt dışı kamp çalışmalarının ilk etabında iki dehazırlık maçı yapacak. Beşiktaş Almanya’da ilk sınavını 6 Temmuz’da, buülkenin bölgesel lig takımlarından Verl’e karşı verecek. Teknik DirektörSlaven Bilic’in öğrencileri, 9 Temmuz Çarşamba günü ise Rödinghausenile karşılaşacak.“Kara Kartallar”ın Almanya’dan sonraki durağı iseİngiltere olacak. Beşiktaş kamp programına, 13-24 Temmuz tarihleriarasında İngiltere’nin Leeds şehrinin Yorkshire bölgesinde yer alan DeVere Oulton Hall&Spa Resort’ta devam edecek. Adada 4 hazırlık maçıyapması planlanan siyah-beyazlılar, 15 Temmuz  Salı günü İngiltere’ninWigan Athletics, 19 Temmuz Cumartesi günü Belçika’nın Oostende, 21Temmuz Pazartesi günü İngiliz temsilcisi Notss Country ve 24 Temmuz Perşembe günü de Almanya’nın Mainz takımıyla karşılaşacak.

Yorumlar (0)