Kim Doğru Söylüyor?

Alain Giresse'in, "Ayak bileğine darbe aldı, oynaması zor" dediği Demba Ba için Beşiktaş doktoru ise "Sakatlığı yok" ifadesini kullandı.

FUTBOL 11.10.2014, 02:41
1572
Kim Doğru Söylüyor?

Beşiktaş'ta yaşanan sakatlıklar keyifleri kaçırırken, milli takıma giden Demba Ba'dan gelen haber teknik heyeti adeta şok etti.. Tunus ile oynanacak Afrika Kupası maçları için ülkesinin milli takımına giden Demba Ba'nın, burada ayak bileğine darbe aldığı için sakatlandığı açıklandı. Senegal milli takımının hocası Alain Giresse'in, basın toplantısında yaptığı, "Demba Ba sakatlandı ve MR'ı çekildi. İlk Tunus maçında (dünkü) yok, pazartesi günü de zor görünüyor" açıklaması siyah-beyazlılarda tüm hesapları alt üst etmeye yetti. Teknik direktör Bilic de, bu haber üzerine hemen Demba Ba ile temasa geçilmesini istedi.

 

RİSKE EDİLMİYOR


Bunun üzerine siyah-beyazlı kulübün doktoru Ertuğrul Karanlık, Senegalli forveti telefonla arayarak durumuyla ilgili bilgi istedi. Karanlık; Demba Ba ile yaptığı görüşmenin ardından BJK TV'ye şu açıklamayı yaptı: "Demba Ba ile önceki gün ve dün sabah konuştum. Bizimle çıktığı maçta ayağı burkulmuştu. İki günlük tedavinin sonucunda kendini riske etmek istemiyor. Demba Ba'da şu an herhangi bir sakatlık yok!.." Senegal milli takım hocasının 'sakat', Beşiktaş doktoru Karanlık'ın 'sakat değil' dediği Demba Ba'nın durumu Tam bir yılan hikayesine döndü.

Yorumlar (0)