Kilolu döndü

Kiralık gittiği G.Antep BŞ’de kadro dışı bırakılan ve 5 aydır üst seviyede maç yapmayan Muhammed önceki gün Beşiktaş U21 takımıyla antrenmana çıktı

FUTBOL 13.05.2015, 09:05
1924
Kilolu döndü

ÇOCUK yaşta internete düşen videolarında inanılmaz işler yaptığı görülen ve ‘Türk Messi’ olarak lanse edilen, bir dönem Barcelona’yı bile peşinden koşturan ama kendisinden beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Muhammed Demirci, yeniden ortaya çıktı... Muhammed’i sezon başında kiralayan PTT 1. Lig ekibi G.Antep BŞ, istediğini alamadığı 20 yaşındaki oyuncuyla devre arasında yollarını ayırmak istemişti.

FAKAT o dönemde Beşiktaş, “Yaptığımız protokol 1 yıllık, bunu bozamazsınız” deyince Güneydoğu ekibi Muhammed’i kadro dışı bırakmıştı. Ardından menajer Ahmet Bulut, Muhammed’e sezonun 2. yarısını geçirebileceği bir takım arasa da hiçbir kulüp genç oyuncunun 300 bin TL’lik yarım sezonluk ücretini karşılamaya yanaşmamıştı.


KİLOLU DÖNDÜ

UZUN süredir kayıplarda olan ve yaklaşık 5 aydır üst seviye bir maçta forma giymeyen (En son mart ayının başında G.Antep BŞ U21 takımıyla 2 maça çıktı) Muhammed, önceki gün bir anlamda ‘kürkçü dükkanına’ döndü. 1 yıl daha sözleşmesi olduğu Beşiktaş’ın U21 takımıyla antrenmana çıkan genç oyuncu, fazla kilolarıyla dikkat çekti.

Yorumlar (17)
Sergün 5 yıl önce
Lütfen artık Muhammed mevzusunu açmamak üzere kapatın haber deyeri taşımıyor..
eses eses 5 yıl önce
bakarsan bag olur bakmassan dag olur momo efendi kendine baksaydin cokk farkli yerlerde lurdun ama isin cok zor artik
Madida 5 yıl önce
Sergün kardeşime katılıyorum.Bu çocuğun bu hale gelmesinde en büyük suç,yine yöneticilerimizde.18 yaşındaki bir çocuğa;altına 400-500 binlik araba çekecek parayı verirseniz,gelinecek nokta budur maalesef!..
hamdi 5 yıl önce
Adam gibi pesinden gidilseydi, gelisimine mudahil olunabilseydi cok farkli olurdu simdi. Sezon ortasinda geri alinip a2'de tokatlanmaliydi. Bu herif 100 kilo bile olsa Musatafa Pektemek'ten daha kotu bir futbolcu olamaz.
... 5 yıl önce
hamdi malsın, aptalsın...
ahmet a. 5 yıl önce
çocuğu ailesi yedi bitirdi. cahil anadolu köylüsü oralara giderse gavur olur düşüncesiyle çocuğu barcelona'ya göndermedi.
reza zarrak 5 yıl önce
... rumuzlu vatandas hamdi denen elemana kizmissin da adam dogru soylemis. Pektemek'ten kotu olamaz.
unsal yildirim 5 yıl önce
O da kaybetti ona bel baglayan Besiktas da zamaninda cok umitlenen bizler de. Bari bundan sonra alttan gelen cokcuklardan bir halt olsa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın