KİEV'DE BEŞİKTAŞ'I BEKLEYEN TEHLİKE

Ukrayna'nın başkentinde 6 Aralık'ta oynanacak kritik mücadele öncesinde en çok merak edilen konu Kiev'de o tarihte havanın nasıl olacağı...

FUTBOL 24.11.2016, 22:01 24.11.2016, 22:04 kartalbakışı.com
1299
Beşiktaş Benfica karşısında bir puanı son anda kurtararak gruptan çıkmak adına umutlandı. Grubun son maçında iddiasını yitiren Dinamo Kiev'in karşısına çıkacak siyah-beyazlılar, kazanması halinde Benfica-Napoli maçının sonucuna bakmaksızın bir üst tura çıkacak, beraberlikte ise diğer maça göre yine şansı olabilecek.
 
Ukrayna'nın başkentinde 6 Aralık'ta oynanacak kritik mücadele öncesinde en çok merak edilen konu ise Kiev'de o tarihte havanın nasıl olacağı. İki haftalık bir sürenin kaldığı randevu öncesinde şu an için yapılan hava tahminlerine maç saatinde kar yağışı olasılığı var.
 
6 Aralık günü Kiev'de en düşük hava sıcaklığı -2 olarak öngörülürken, havanın ise yer yer kar yağışlı olacağı belirtiliyor. Kar yağışının normal kar, zaman zaman ise sulu kar şeklinde olabileceği tahminlere yansıyor.
Yorumlar (1)
kartal şeyhmus 4 yıl önce
yaş 66 1958 den beri yüreğimiz bjk için çarpar Allah bizleri bu sevdadan ayırmasın biz yeterki sahada yüreğimizi koyalım kar rüzgar vız gelir