Kasımpaşa'dan Beşiktaş'a cevap!

Kasımpaşa Kulübü İcra Kurulu Üyesi Mustafa Topal, "Beşiktaş-Kasımpaşa maçını kendi stadımızda da olmak üzere İstanbul'da oynamak istediğimizi bir kez daha belirtmek istiyoruz" açıklamasını yaptı.

FUTBOL 11.11.2014, 23:07
2119
Kasımpaşa'dan Beşiktaş'a cevap!

Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında oynanacak olan Beşiktaş-Kasımpaşa maçını Ankara'da oynama teklifini, Kasımpaşalı yöneticilerin reddettiği hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak'a, Kasımpaşa Kulübü İcra Kurulu Üyesi Mustafa Topal'dan yanıt geldi.

Mustafa Topal, kulüp adına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bugün Beşiktaş Kulübü adına Sayın Deniz Atalay bizi aradı ve maçımızı Ankara'da oynamayı teklif etti. Biz de yönetim olarak kendilerine müsabakayı İstanbul'da oynamak istediğimizi hatta dilerlerse Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nın kapılarını kendilerine açabileceğimizi belirttik. Akşam saatlerinde Beşiktaş Kulübü adına Sayın Metin Albayrak'ın, yönetimimizin son derece yanlış bir tavır içerisinde Ankara'da maçı oynamak istemediğini belirten açıklamalarını okuduk. Biz dilerlerse kendi stadımızda da olmak üzere İstanbul'da bu maçı oynamak istediğimizi bir kez daha belirtmek istiyoruz."

"Beşiktaş'ın stat bulamaması üzüntü vericidir"

"Esasen yeni stadyum yapımı devam eden ülkemizin güzide kulübü Beşiktaş'ın bu süreç içerisinde maçlarını oynayacağı sabit bir stadı bir türlü bulamamış olması Türk futbolu adına hem üzüntü vericidir, hem de bizce Türk futbolunun ayıbıdır. Umuyoruz ki yeni stadyumları bir an önce tamamlanır ve taraftarlarıyla tam anlamıyla buluşabilecekleri yeni mekanlarına kavuşurlar."

Yorumlar (9)
Tekin ERCAN 6 yıl önce
Keşke Ankara'da oynansa maç.Hatta tüm istanbul takımlarıyla istanbul dışında oynıyacaksın ki statlarını vermeyenlere ders olsun
Pascal 6 yıl önce
Çok üzülmüşsünüzdür stadımız yok diye
ercan 6 yıl önce
Timsah gozyasi dokmeyin kasimpasali yoneticiler, sizide gorduk
Ss 6 yıl önce
İhsan kalkavan nerdesin
maf 6 yıl önce
Alayınızı bir daha Beşiktaş'ın kapısından sokmamak lazım.
Kaan 6 yıl önce
Kasımpaşaya giden hatta 1. ve 2. lig takımlarının yönetimlerinde ne kadar BJK kongre üyesi varsa hepsini kesin ihraç edeceksin. yok öyle..
mbay54 6 yıl önce
Hepiniz adisiniz geçen sene yapılanlar unutulmadığı.BJK artığı sizlerin ne olduğunuzu çok iyi biliyoruz.
demirhan demir 6 yıl önce
aylardan mayıs yer vadofon arena stadyumu 42 bin taraftar türübünler şampiyonluk şarkıları söylüyor herkes kendinden geçmiş tek vücut olmuş varsada yoksada beşiktaşın şampiyonluğu kutlaması. hayal ama inşallah gerçek olacak inanın çocuklar.bunları atlatacağız hayaller gerçek olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın