Kasımpaşa’da Babel pazarlığı

Beşiktaş'ın uzun süredir peşinde olduğu Ryan Babel'de Kasımpaşa yönetimi ve teknik heyetinden onay çıktı.

FUTBOL 14.06.2015, 11:16
2302
Kasımpaşa’da Babel pazarlığı

Teknik direktör Önder Özen’in, ‘makul bir ücret karşılığında gidebilir’ dediği Hollandalı futbolcu içinLacivert-Beyazlı kurmayların istekleri öğrenildi. Kasımpaşalı kurmaylar, Siyah-Beyazlılar’dan bir miktar para artı Ömer Şişmanoğlu ve genç bir oyuncunun bonservisini istedi. 


Bu teklife sıcak bakan Beşiktaş cephesinin ödenecek olan bonservis ücreti üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi. Bu arada Kasımpaşa Yönetim Kurulu, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören’i desteklemeyeceklerini açıklamıştı ve bu tavırlarının halen devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (5)
hasan 5 yıl önce
konopylanko ulan konopylanka ne babeli
hakan bacak 5 yıl önce
Omer şişmanoğlu genc futbolcu bır mıktar para oh masallah kulubun tapusunu da ıstıyorlarmıymıs kımı alıyoruz bız messıyı mı babadel ımza parası hey masallah
Hasan 5 yıl önce
Hem forvette eksikliğini hissettiğimiz stilde hareketli ve rakip defansın dengesini bozan bir oyuncu, hem de Şenol hocanın sisteminde Bakambu'nun görevini vermek isteyeceği, aynı Fernandao gibi Demba Ba'nın da performansını artıracak isim olur. Özellikle derbi maçlarda böyle bir oyuncunun eksikliğini çok hissettik, Demba Ba süratli olmadığı için 2 stoperin kucağında kalıyor. Babel varken rakip tandem ileri de çıkamaz.
İbo 5 yıl önce
Hasan a katılıyorum ben babeli liverpooldan biliyorum eğer oynamak isterse onu türkiyede durduracak defans yok yeterki iyi motive edilsin
david 5 yıl önce
knoplyankayı istiyoruz başkan getir bu adamııııııııııııııııııııı skrtel defansa sağ beke glen johnson yada şener