Kartal'ın Israrı Sürüyor

Beşiktaş, Kayserispor’un başarılı ismini transfer etmek için yeniden sarı-kırmızılıların kapısını çaldı.

FUTBOL 03.08.2014, 08:45
8515
Kartal'ın Israrı Sürüyor

Demba Ba transferinden sonra sessizliğini koruyan Beşiktaş Yönetimi, Feyenoord ile oynanan ikinci maçtan sonra hareketli günler yaşayacak. Geçtiğimiz sezon bitmeden Kayserispor ile görüşmelere başlayan ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferinden vazgeçilen Sefa için yeniden düğmeye basılacak.

Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığı için Sefa ile yıllık ücreti konusunda sıkıntı yaşamayacağını düşünen Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncu için Kayserispor Yönetimi ile tekrar temasa geçecek. Kayserispor Menajeri Süleyman Hurma ile masaya oturacak olan Beşiktaş Yönetimi, ilk etapta bonservisi daha da aşağıya çekmeye çalışacak.

Üçü bir arada

Feyenoord maçından sonra Gökhan Töre, Jimmy Durmaz ve Lanzini transferlerini netleştirmeye çalışacak olan yönetim, turu geçmeleri durumunda, transferde adı geçen futbolcuların üçünü de bitirmeye çalışacak.

Kaynak : Milliyet

Yorumlar (5)
kundera 6 yıl önce
Tarik Camdal'dan daha kaliteli bir oyuncu.ikisini de statta yakindan izledim.Sag bek sorununu cozer.teknigi de cok iyi,Kayseri kume dustu diye Sefa kotu topcu demek de sacmalik.
kundera 6 yıl önce
Defansa yerli olarak Trabzon`dan Aykut Demir sag beke devsirme Sefa Yilmaz sag acik Gokhan Tore ve 10 numara Belhanda.insallah bunlar olur
xxxx 6 yıl önce
ln bu adamı alacağınıza sağ beke koray altınayı önünede jimmy durmazı alın
O. Erhan Keskin 6 yıl önce
Lan, ne Sefa Yılmaz'mış bee!!! Adamı 2 aydır gündemimizde. Ha bugün ha yarın derken transfer sezonu bitecek biz hala onun peşindeyiz.
eren mutuoğlu 6 yıl önce
ishak doğan sefa yılmaz şu iki oyuncunun beşiktaşta oynamasını çok isterdim ama ishak trabzona gitti sefada gitti gidecek beşiktaş bu ağırdan almalarla sezon bitene kadar transfer yapamayacak gibi