Kartal'ın iki büyük pişmanlığı

Beşiktaş yönetimi, geçmiş dönemlerde almaktan vazgeçtiği 2 oyuncu için büyük pişmanlık yaşıyor.

FUTBOL 09.03.2015, 15:43
2894
Kartal'ın iki büyük pişmanlığı

Son yıllarda yaptığı transferlerle başarı çıtasını daha da yükselten Beşiktaş Yönetimi, geçmiş dönemlerde almaktan vazgeçtiği iki oyuncu için büyük pişmanlık yaşıyor.

Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup'un transfer edildiği sezon, Mehmet Ekici'yi almaktan vazgeçen Beşiktaş Kulübü, bu oyuncunun Trabzonspor'da başarılı bir performans sergilemesi nedeniyle adeta dizini dövüyor.

Siyah - beyazlı yönetim, ayrıca Arsenal'in yedek kalecisi David Ospina'da da büyük pişmanlık yaşıyor. 500 bin euroluk fark nedeniyle bu oyuncudan da vazgeçen Beşiktaş Yönetimi, Kolombiyalı oyuncunun Arsenal'e gitmesiyle deyim yerindeyse o sezon şoka girmişti.

Yorumlar (4)
CastieL 6 yıl önce
Dur bakalım sezon sonu daha nasıl pişmaklıklar göreceğiz. Bu takım bitmiş artık. Demba dahil hepsi cesede dönmüş zoraki ayakta duruyorlar. Şampiyon olamayız derbilerdede böyle oynarsak. Boşuna ümitlenmeyin renktaşlarım kii sonra ağlamayalım vesselam :)
T....T 6 yıl önce
Castiel bu takim avrupada nasil futbol oynayabilecegini gösterdi. Lig icin motivasyon eksikligi yasaniyor ama derbilere yeterince Motive olacaklardir. sen merak etme bu sezon sampiyonlugun en büyük adayiyiz
grpbc 6 yıl önce
takım sezon başından beri 42 maç yaptı arkadaşlar insaf edin. Üstelik sakatlıklardan kırmızı kartlardan başımızı kaldıramıyoruz. Derbilerdeki hakem hatalarını da unutmayalım. Biz takımımıza güvenip desteklersek cincona da feneve de kendi evlerinde koyarız, sezon sonu da namağlup tek şampiyon olduğumuz gibi nastad tek şampiyon oluruz, çekin kürekleri !!
CastieL 6 yıl önce
Kardeşlerim ben harbi beşiktaşlıyım. Biliyorum sezon basından beri çok maç oynadık. Ama bu bahane olmamalı futbolcular dşnlenebilecek vaktide her zaman buldular. Avrupada birçok takım haftada 3-4 kez maç yapıyorlar. Beşiktaşlı futbolcular disiplin eksikliği gözle görülür vaziyette.. pedronun kırmızı kartını saymayı artık bıraktım bile. Şampiyonluk Kolay değil. Bu yolu ben çekemem diyen futbolcular varsa hemen Ptt ligini gidebilirler. Şampiyonluk %1000 performanstan geçer! Gerisi teferruaatır..!!1