Kartal'ın Arsenalli Yıldızından Kura Yorumu

Arsenal'ın eski oyuncularından Beşiktaş'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup, İngiliz ekibine rakip olmaları sonrasında açıklamalarda bulundu.

Kartal'ın Arsenalli Yıldızından Kura Yorumu

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi play-off turunda Arsenal ile eşleşmesi sonrasında, İngiliz ekibinin eski oyuncularından Oğuzhan Özyakup BJK TV'ye açıklamalarda bulundu.

Avantajlı bir kura çektiklerini belirten Oğuzhan, "Mesut Özil gibi bir oyuncu var orada. Bizim için iyi oldu. Çok avantajlı bir kura. Çok değerli, iyi oyuncuları var, bunu herkes biliyor. Gruplara kalmak için böyle takımları geçmeniz gerekiyor. Kura sonuçta, nasip ne ise o olacaktı. Bizim bir beklentimiz yoktu. Bizim için fark eden bir şey yok. Şampiyonlar Ligi, bir fark yok. Zenit de sonuçta Arsenal'den fazla para harcadı. Motive konusunda problem olmaz. 10 takım var orada, hepsi Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için çaba harcıyor. Biz elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
öhö
öhö - 4 yıl Önce

oğuzhan sahada artis artis gezinmede ne yaparsan yap.hiç durma çalış.kendini çok büyük bir yıldız gibi görüp ortalıkta gezinme ....sahada kımılda,çalış yeter.biz biliyoz kimin ne olduğunu anlatma bunalrı bizeeeeee....gayret et yeterrrrrr......şu mesut kadar olamazsanız yazıklar olsun der millet ....

kadir
kadir - 4 yıl Önce

yorumcularda senin gibi olsa keşke! herkes bıyık altından gülüyor. bize motivasyon lazım, bırakın diğerlerini oğuzhanı dinleyin

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

yazılı ve görsel medyaya bakıyorum sanki dünyanın sonu gelmiş..inanın bana bu tam bir algı operasyonu.eğer gs arsenalle eşleşseydi bütün tv ve gazetelerde gs nin bir adım önde olduğu söylenirdi.tamamen cinconun şamp.liginde tek başına kalması için Beşiktaşa karşı bir komedi oynanıyor.uyan Beşiktaşlı..Arsenal yumuşak oğlu yumuşak bir takım.bu yazımı unutmayın.Beşiktaş Arsenale inanılmaz ters gelecek bir takım ve bunu hep beraber göreceğiz Allah ın izniyle.

algı oyunu
algı oyunu - 4 yıl Önce

arsenal bugun saat 5 te manuyla oynuyor. manuyu sahasında yenen türk takımına bakın bakalım kimmiş :) golu teyyo atmıştı. renkli basına kalsa şuan beşiktaş hükmen mağlup sahaya da çıkmayalım isterseniz başka arzunuz ?

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

kurmay kartal yeterki inanalım bencede Arsenal bir real bi barça değil hiç birzamanda olamıcak biz inandıkmı korkmadıkmı yenemeyeceğimiz bir takım yok