Kartal'da Sürpriz Transfer Atağı

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Beşiktaş'ta yönetimin transferler konusundaki arayışları hız kesmiyor.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
77
Kartal'da Sürpriz Transfer Atağı

 Siyah beyazlı yönetimin bir süredir transfer listesinde bulunan Yunan futbolcu Kostas Mitroglou ve Lanzini konusunda önemli adımlar attığı ve olumsuz haber gelmesi halinde natif isimleri devreye sokacak.. 
Fulham'dan ayrılmak için ingiliz kulübünün yöneticileriyle görüşen ve Kostas Mitroglou'nun siyah beyazlılardan hafta başına kadar süre istediği ve net yanıtını vereceği öğrenildi. 
Almeida'nın yerine düşünülen Yunan futbolcunun beşiktaş'ta oynamayı çok istediği ve kendisiyle yapılan ilk görüşmeden bu yana bu tavrını sürdürdüğü bildirildi. 

Mitroglou gibi Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Arjantinli Lanzini'den de olumlu haber bekleyen siyah beyazlı yönetimin hafta başında bu transferi netleştireceği öğrenildi. 
River Plate kulübüne bonservis bedelie olarak 4.5 milyon euro vermeyi kabul eden Beşiktaş yönetimi, arjantin kulübünün 850 bin euroluk vergi farkını ödemeyi kabul etmeyince tıkanan görüşmeler menajerlerin araya girmesiyle çözülmeye başladı. 
İki kulübün vergiyi aralarında paylaşması için aracı olan menajerlerin hafta içinde bu sorunu çözerek transferi çözmesi bekleniyor. 

Öte yandan Beşiktaş yönetiminin yeni hedefinin Fransa'nın Lille kulübünde oynayan Süleyman Kalou olduğu öğrenildi. 
Menajerlerin önerdiği Fildişili futbolcu için Bilic'in onayını bekleyen siyah beyazlı yönetimin hem kanatta hem de forvette oynayabilen bu futbolcu için harekete geçtiği bildirildi.

Yorumlar (0)