Kartal'da İkinci ''Ernst'' Dönemi

Beşiktaş'ta Önder Özen'den boşalan sportif direktörlük koltuğuna son adayın Alman panzeri Fabian Ernst olduğu öğrenildi.

FUTBOL 22.08.2014, 02:22
21584
Kartal'da İkinci ''Ernst'' Dönemi

Önder Özen'den boşalan sportif direktörlük görevi için Beşiktaş'ın pek çok eski oyuncunun ismi gündeme gelirken son olarak 2008-2009 sezonu kış transferinde siyah-beyazlı formayı giymeye başlayan hem taraftarlar hem de takım arkadaşları tarafından oldukça sevilen Fabian Ernst'in adının bu görev için öne çıktığı bildirildi.

Başkan Fikret Orman'ın hem disiplini hem de takım içinde sevilen bir oyuncu olması nedeniyle kendi döneminde "sorunlu" olarak gönderilmiş olsa da Ernst ismine sıcak baktığı öğrenildi. Orman'ın, Özen üzerinde kurulan baskı ortamı yüzünden yerli sportif direktör konusunda pek de sıcak bakmadığı bu yüzden aralarında Ernst'in başı çektiği bazı yabancı isimler üzerinde fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ın yeni sportif direktörünün transferin bitmesi ve yeni sezonun başlamasından sonra lige verilecek milli maç arasında görevine başlayacağı da gelen haberler arasında.

Kaynak: Fotospor

Yorumlar (13)
tolga koç 6 yıl önce
bence en iyisi zago olur veya guti hernandes
fabio 6 yıl önce
2. ersnt dönemi yazınca ernst (özellikle geldiği sezon) ayarında bir orta saha alıyoruz sandım sevindim. adamı kovduk şimdi sportif direktör mü yapacağız? fotospor hayallere başlamış yine.
umut can cabadan 6 yıl önce
tolga ya katılıyorum , zago olabilir, guti biraz şovmen ama bzen şovmen de bi takıma gerekebilir öyle değil mi
Kursad Ergar 6 yıl önce
Guti olmali.
T....T 6 yıl önce
alacaklarsa tecrübeli birini alsinlar. Önder özen tecrübesizligi yüzünden sorunlar yasadi, adamin yaptigi hamleler aslinda gayet iyidi.
ali yıldırım 6 yıl önce
Futbolcuyken takımda tutmayan Orman onu sportrif dişrektötr yaparmı.Mümkün değil.
mehmet aydoğan 6 yıl önce
becede guti olmalı
adanali 6 yıl önce
yabanci olacaksa ferdinand olabilir yada gordon milne
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın