Kartal'a Müjde! Menajeri Açıkladı

Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın transferi için uğraştığı Linnes'in menajeri açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 07.09.2014, 03:08
Kartal'a Müjde! Menajeri Açıkladı

Beşiktaş sağ bek sorununu takım içinde kısmen çözmeye çalıştı. Serdar Kurtuluş teknik direktör Bilic’in gözüne giremedi ve girebilecek gibi de gözükmüyor. Sosa transferi ile ilk transfer sezonu kapandı ama Linnes akıllardan çıkmıyor.

Fikret Orman son basın toplantısında oyuncuya olan ilgilerini doğruladı. Menajeri Kent Karlsen ile yaptığım görüşmede yaptığı açıklamalar Beşiktaşlıları heyecanlandıracak.

Kent Karlsen, "Linnes’e Beşiktaş ile ilgili bilgileri aktardığımızda çok heyecanlandı. Her yıl Avrupa kupalarında mücadele etmesi ve çok ateşli bir tartarı olması oyuncumu çok etkiledi. Beşiktaş bizimle görüştü ama transferi sonlandıramadık. Bizim için herhangi bir problem bulunmuyor. Talep gelirse değerlendirebiliriz. Yeni dönemde niye olmasın" diye konuştu.
 

 

KAYNAK : FUTBOLARENA

Loading...
Yorumlar (5)
Urtan 5 yıl önce
Bu yonetim bakkal dukkani bile idare edemez!
mahmut 5 yıl önce
sana ve senin gibi boşlara dert yapıyor ama. bu benim için yeterli.
KrmYcl 5 yıl önce
Mahmut kardeşim büyüksün :)
tarikboy 5 yıl önce
inşallah devre arasına alınır...Bence potansiyeli çok büyük...Norveçten futbolcumu çıkar diyenler kusura bakmasın ama tam sığır statüsündesiniz..
ÇARŞI43 5 yıl önce
adam istanbulun göbeğinde önceki yönetimlerin uğraşıpta beceremediği stadı yıktırıp yeniden yaptıracak ve bazı borçların hemen ödenmesi şartıyla 600 trilyon borçlu kulübün başına geçecek hala bazılarına yaranamayacak.bizler anadolunun çeşitli yerlerinden zor şartlar altında maça gidip bilet alıcaz başkan bedava bileti kesti diye bazı istanbul çocukları başkana cephe alacak yok öyle dünya arkadaş kalmadı,taze bitti.elimizdeki topçuların kıymetini bilmemiz gerekiyo.tarıka 5 milyon euro isteyen anadolu kulüplerinin elinde ozi olcay veli atiba vs.futbolcular olsaydı adamlar bonservislerine 20 milyon euro dan aşağı çekmezlerdi.bizim zamanında yaşadığımızı şimdi renkliler yabancı futbolcularını a2 ye gönderek yaşıyo.BEŞİKTAŞK halkın takımı babanızın değil.destek olmuyosanız köstek zaten olmazsınız.sadece parazit yaparsınız