Kartal Sağ Bekini Buldu

Beşiktaş’ta kalmayı çok isteyen Sivok, takımın sağ bek ihtiyacı nedeniyle bu bölgede görev alabileceğini söyledi.

Kartal Sağ Bekini Buldu

Çalışma temposuyla gençlere örnek olan Kaptan’ın geçtiğimiz günlerde teknik direktör Slaven Bilic’le görüştüğü ve ilginç bir teklif sunduğu kaydedildi. Sivok’un, “Daha önce formasını giydiğim takımlarda zaman zaman savunmanın sağında oynamıştım. Eğer bu yönde bir sorun yaşanıyorsa, göreve hazırım” dediği öğrenildi.

DENİZLİ OYNATMIŞTI

Teknik direktör Slaven Bilic’in de bu önerisinden dolayı, deneyimli oyuncuya teşekkür ettiği ve Sivok’u sağ bekte deneyebileceği öğrenildi. Çek stoper, Mustafa Denizli’nin teknik direktörlük yaptığı dönemde, bazı maçlarda savunmanın sağında da boy göstermişti.

 

Kaynak :  AMK

YORUM EKLE
YORUMLAR
t_bag
t_bag - 5 yıl Önce

Savunma güçlenir fakat beklerden hücuma destek neredeyse yok olu sivok orta açıp asist yapabileceğini zannetmiyorum.

Sivok
Sivok - 5 yıl Önce

defansın göbeğinde oynamasın da... ne zaman sivok yoktu, franco-ersan tandemi oluştu az gol yemeye başladık. franco sivok un yarı tecrübesinde bile olmamasına rağmen sivoktan çok daha sağlam bir görüntü veriyor. sağbek denenebilir ya tutarsa misali ayrıca atiba nın yokluğu hesaplanarak önlibero da denenebilir.

hakan gürleyik
hakan gürleyik - 5 yıl Önce

françoya olumsuz yorum yapanlar franço medyada çok yer almadığından çok düzgün bir insan olduğundan böle yorum yapıyorsunuz piç olsaydı ondan iyisi olmazdı adamın sesi soluğu çıkmıyor işini yapıyor helal olsun

grkan
grkan - 5 yıl Önce

sağ bek ileri çıkamaz bu şekilde, ama defans olarak tabiki serdardan iyidir, zorlu rakiplere karşı sivok gol yememek üzerine olabilir ama beşiktaşa karşı sadece defans kurgusuyla oynayan takımlarıda gördük onlara karşı serdar en azından ileri çıkarak gökhanla duvar pasına girip orta açabilir isabetsiz olsada :)