Kartal Hangi Süper Yıldızı Reddetti?

Beşiktaş'ta taraftarın merakla beklediği 10 numara transferinde mutlu sona yaklaşıldı.

Kartal Hangi Süper Yıldızı Reddetti?
Yönetim Metalist Kharkiv'li Jose Sosa'yı bu akşam Türkiye'ye getirirken meğer Ronaldinho'nun Beşiktaş'a gelmek için ısrarı bir kez daha reddedilmiş.
 
Ara transfer döneminde kadroya kazandırılmak istenen ancak yüksek maliyet nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Brezilyalı yıldız için oyuncu için abisi ve menajeri Nuno Assis, geçtiğimiz hafta arası yönetime haber gönderse de bu teklifi düşünülmeden kabul görmedi.
 
Beşiktaş'ta oynama isteğini abisine bildiren Ronaldino, transfer sezonunun tamamlanmasına saatler kala siyah beyazlı yönetim tarafından bu isteğini kabul ettiremedi.
 
BİZ O SAYFAYI KAPATTIK!

Yıllık ücretinde indirime yanaşan süper star için İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin Assis'e ''Kapattığımız defteri bir kez daha açmayız. Onu istediğimiz zaman gelmedi. Şimdi gelmek istemesi bir şey değiştirmez. Biz o sayfayı kapattık'' cevabı verdiği öğrenildi.
 
 
Kaynak : FUTBOLARENA
YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 5 yıl Önce

zorlaydınız yha

Baba Kartal
Baba Kartal - 5 yıl Önce

Bizim TAKIM BESIKTAS bizi istemiyeni bizde istemeyiz.Ronaldinyo ahi gitmis vahi kalmis...Baska kapiya kocum...

aydın
aydın - 5 yıl Önce

hayret yeminediyorum ilk defa gözüme girdi ahmet nur çebi.. seneyede robinho diye tutturmaz inşallah.. linnes i alın baride adam gibi bir iş yapmış olunn..

ALP
ALP - 5 yıl Önce

İSİTYORSA 3 MİLYON YILLIK VEREYDİNİZ OYNAMASI ÖNEMLİ DEYİL MARKA DEĞERİ HALA TAVAN YAPAR 10 MİLYONLUK FORMA SATTIRIR BEYNİ OLAN ALIR

Fatih
Fatih - 5 yıl Önce

ÖNEMLİ OLAN BİZİ ŞAMPİYONLUGA GÖTÜRMESİ VE BUNUDA YAPACAGINA İNANIYORUZ KEŞKE GELSEYDİ BİZİ DAHA ÇOK GURURLANDIRIR VE SEVİNDİRİRDİ..

durmuş bayhan
durmuş bayhan - 5 yıl Önce

sıkıştın mı ronaldo

Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Padişah kızını almakdan daha zevkli birşey buldum,,,Padşah kızını reddetmek diyordu KELOĞLAN..Film tabiii ama hoş bir sepriydi..Hakkaten insana heyacan veriyor Ronaldinho gibisine hadi ikile ikile demek..Süpersiniz yönetim..

idris gül
idris gül - 5 yıl Önce

kimse bjk buyuk degil bizim en zor dönemde iytiyacımız vardı ona o parayı terci edip kulibinde kaldı biz almde fernedes gibi para sevgisi olan insanların bu kulüpte yeri yok bjk yönedim dogru olanı yaptıyor