Kartal alacağına Şahin!

Ozan Tufan'ı elinden kaçıran Beşiktaş'ta dün bomba bir isim gündeme geldi. Teknik direktör Şenol Güneş, Borussia Dortmund'un Türk yıldızı Nuri Şahin'e göz dikti. Güneş, yönetici Erdal Torunoğulları'ndan yıldız futbolcunun sakatlık durumunu ve kiralama opsiyonunu araştırmasını istedi.

FUTBOL 13.08.2015, 02:30
3080
Kartal alacağına Şahin!

Beşiktaş'ta Ozan Tufan transferi konusunda yaşanan olumsuzlukların etkisi sürerken, siyah-beyazlı yönetim şimdi yeni natifler üretme çabası içerisine girdi. Veli Kavlak ve Tolgay Arlan'ın sakatlıkları nedeniyle orta sahada oyunu yönlendirecek bir futbolcu ile takıma takviye yapmanın planlarını kuran Kara Kartallar, teknik direktör Şenol Güneş'in bilgisi doğrultusunda bu kez de Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund'da forma giyen Nuri Şahin'in son durumunu araştırmaya başladı. 

 

Torunoğulları devrede 


Siyah-beyazlılar bir yandan Garmash ve Kankava için kulüpleriyle yakın temas halinde bulunurken, bu kez de Borussia Dortmund yönetiminin kapısını çalmaya hazırlanıyor. Şenol Güneş ile bir görüşme gerçekleştiren Erdal Torunoğulları'nın, Nuri Şahin'in sakatlık durumunu ve kulübünün kiralama opsiyonlarını araştırılmaya başladığı ifade edildi. Beşiktaş yönetiminin, çıkacak sonuca göre Alman kulübünün kapısını çalarak, Nuri için teklifte bulunacağı belirtildi.

 

FOTOMAÇ

Yorumlar (5)
karakartal 5 yıl önce
yahu bu şenol hocaya bu işi bırakmayın yine başladı abuk subuk işlere orta sahaya sabastian rode kirala be çapsız yönetim kirala beceriksizler ordusu salakça işlerle ne uğraşıyorsunuz
Acar 5 yıl önce
Yalan palavra
Taraftar 5 yıl önce
Rode + Lawal
Arda 5 yıl önce
Valla süper olur...Ahı gitmiş vahı kalmış,,,somun ekmeği gibi şişmiş tam Beşiktaş,a göre pardon pardon tam Beşiktaş,lı iş bilmez yöneticilere göre...Çok görmemek lazım bunlar AİLTON-NİHAT-AUMA yı bile aldılar futbolcu diye NURİ,yi koşa koşa alırlar..
MEHMET İNCE 5 yıl önce
kara kartal sana aynen katılıyorum,bu yönetim senede bir adet iyi transfer yapıyor,geriye bütün molozları topluyor,sonrada taraftara saçbaş yolduruyor.