Karius patlaması! 6 dakikada 2 gol yedi…

Norveç deplasmanında 6 dakikada arka arkaya 2 gol birden yiyen Beşiktaş kalecisi Karius sosyal medyada gündem oldu. 47.saniyede topu ağlarında gören Karius Beşiktaş'ın Avrupa'daki en erken golünü yiyerek tarihe geçti.

HABERİN GALERİSİ
13 maddede Loris Karius

13 maddede Loris Karius

UEFA Avrupa Ligi I grubunda deplasmanda Sarpsborg ile karşılaşan Beşiktaş ilk 6 dakikada yediği 2 golle büyük bir şok yaşadı.

Mücadelede santranın hemen ardından 47.saniyede Muhammed’in golüyle öne geçen Sarpsborg’da 6 dakika sonra Heintz bu kez Karius’u uzaktan avladı.

Savunmanın kaptırdığı topta kaleden bir hayli önde yakalanan Karius, Heintz’ın aşırtma vuruşunda topu ağlarında gördü. Arka arkaya yediği 2 hatalı golle daha maça ısınamadan şoka giren Karius sosyal medyada da eleştirilerin hedefi haline geldi. İlk yarı boyunca silik bir görüntü oraya koyan Alman kaleci herkesin diline düştü… Siyah beyazlıların eski oyuncusu Nihat Kahveci ise sosyal medya hesabından "Karius‘a ben alıyım biletini bir an önce gitsin derim. Kolsuz refleksiz kaleci bize göre deği" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 10:30
YORUM EKLE