Kararı Bilic Verecek

Beşiktaş, 10 numara transferini KAP'a bildirmeye hazırlanıyor.

Kararı Bilic Verecek

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman TRT Spor'a yaptğı açıklamada, "Bugün 1 oyuncunun transferini bitirdik. Yarın sabah KAP'a bildirim olur" dedi.

Edindiğimiz bilgiye göre Beşiktaş, Jose Sosa, Hatem Ben Arfa ve Bryan Ruiz ile anlaşma sağladı. Hangi oyuncunun geleceğine ise teknik direktör Slaven Bilic karar verecek. Beşiktaş'ın bu üç oyuncudan birini renklerine bağlaması bekleniyor.

Beşiktaş Başkanı ikinci ve üçüncü transferler içinde çalışmaların sürdüğünü söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Kocatürk
Ahmet Kocatürk - 5 yıl Önce

beyınsız fıkret bomba transfer olsaydı ağzında durmaz sölerdı kesın bır sıdık markası almıştır aha yazdım sabahı görmeden kötü haber gelecek bu beyınsız yönetımden bışey olmaz yaa..

MUSTAFA
MUSTAFA - 5 yıl Önce

ahmet kocatürk Kardeşim renklimisin sen .) hangi takımlısın gs veya fbli isen zoruna gidiyo haklısın çünki bizim başkan 10 milyonluk adama 20 milyon vermiyo aldıgı adam elinde patlamıyo zorunuza gidiyo :) lafının arkasında durup takımını hocasını sahipleniyo zoruna gidiyo stadını devlete yaptırmıyo zoruna gidiyo :) haklısınız renkli takım sexytakım şikebahçe :D sizde yok öyle şeyler :D beşiktaşlıysanda sen bi otur düşün ben futboldan ne anlıyorum de kendine bi bu adam stadı yaptırıyo borcu bitiriyo yıldız alıyo ucuza alıyo arsenal gibi genç yetenek yetiştiren takımın karşısına daha genç bi takımla çıkıp FUTBOLDA Onları yerle bir ediyo ? Sizin için cardozo olcak 30 yaşında 20 milyona veya öyle yaşlı ederinden çok parayla alınmış adamlar dimi Siz bi futbolu ögrenin sonra konusun hıyar agası seni

richards
richards - 5 yıl Önce

büyük ihtimal sosa açıklanacak sanırım, sağa da micah richards ı kiralık falan alabilsek çok güzel olurdu özellikle tottenham ve ileriki turlarda çıkabilecek kanatları güçlü takımlar karşısında ciddi faydalı olur, gerekirse çekersin sağ stoper oynar uzun maratonda sosa ve richards gibi çok yönlü oyuncular işimize yarar. bu maddi durumda da son 46 saatte bunlardan iyisi olmaz zaten.

bekir
bekir - 5 yıl Önce

Beşiktaş başkanına yapılan her içi boş ve boşboğaz hakaret bana Büyük Başkan Seba'ya yapılanları hatırlatıyor. Asıl ses YD için çıkarılmalıydı amma velakin yaldız meraklısı tipler yüzünden 8 yılda kulübün içi boşalırken tek ciddi eleştiri yapılmadı. Şimdi akıllı işler yapıldığı Avrupa maçlarından belli olan bir dönemde gak guk ediyorlar. Beşiktaş'ın şampiyonluğu sadece 4. yıldız bekleyenlere değil bu tiplerle birlikte topuna gelecek.

erhan
erhan - 5 yıl Önce

arkadaşlar çebi aynen böyle konuştu bende dinledim karar bilicin dedi yani günahı sevabı onun demeye getirdi hissettiğim oki sosayı alacaklar fakat yönetim başka isimi istiyor oyüzden çok net söyledi hoca karar verecek diye

samim
samim - 5 yıl Önce

ahmete sonuna kadar katılıyorum.mustafa sana gelincede senden hıyarağası bile olmaz beynini siktimin beyinsizi