Karanlık'tan Resmi Açıklama! Sakatlıklar

Sağlık Ekibi Sorumlusu ve A Takım Doktorumuz Ertuğrul Karanlık, BJK TV’de yayınlanan programa konuk olarak futbolcularımızın sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

FUTBOL 15.12.2014, 17:18
2163
Karanlık'tan Resmi Açıklama! Sakatlıklar

'Necip Uysal'da 2. derece yırtık var'
Necip Uysal'ın son durumu hakkında bilgi veren Ertuğrul Karanlık, "Gaziantepspor maçının ardından İstanbul'a döndüğümüzde Necip Uysal'ın MR'ını çektik ve sol arka adalesinde 2. derece yırtık tespit ettik. Dönmesi biraz zaman alacaktır. Akhisar Beldiyespor ve Torku Konyaspor maçlarında oynaması mümkün görünmüyor. Her futbolcumuzda olduğu gibi Necip Uysal'ı da en kısa sürede takımımıza teslim etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

'Ramon Motta'da kısmi yırtık var'
Brezilyalı futbolcumuz Ramon Motta'nın da sağlık durumu hakkında konuşan Sağlık Ekibi Sorumlusu ve A Takım Doktorumuz Ertuğrul Karanlık, "Son dönemde her puana 1 sakat veriyoruz. Ramon Motta da Gaziantepspor maçında ayak bileğine darbe aldı ve bileği burkuldu. Onun MR'ında da bağlarında kopma bulunmadığını ancak kısmi yırtık olduğunu gördük. İlk müdahaleyi yaptık. Önümüzdeki 3 gün hareket etmeyecek. Ramon Motta umarım en kısa zamanda takıma dönecek" dedi.

'Cenk Tosun'un sol kasığında 1. derece yırtık var'
Ertuğrul Karanlık Cenk Tosun ile ilgili ise, "Cenk Tosun, Gaziantepspor maçında yaşanan bir pozisyonda sol ayağını açarken sakatlandı ancak oynamaya devam etti. Sol kasığında 1. derece yırtığı bulunuyor. Cenk Tosun'un da tedavisini yaptık ve inşallah hafta sonu oynar" şeklinde konuştu.

'Ersan Adem Gülüm çarşamba günü antrenmanlara başlayacak'
Ersan Adem Gülüm ve Veli Kavlak'ın durumunu da değerlendiren Ertuğrul Karanlık, "Ersan Adem Gülüm'ü Tottenham maçının devre arasında değiştirerek iyi bir işe imza attık çünkü bir gün sonra dizinin şişmesi bizi haklı çıkardı. Dizinden yaklaşık 30 milim kanlı sıvı çıkardık. Gaziantepspor maçında oynayamadı. Ersan'ın tedavisine devam ediyoruz. İnşallah çarşamba günü antrenmanlara başlayacak. Veli Kavlak'ın ise bu hafta takıma geri dönmesini bekliyoruz" dedi.

Ertuğrul Karanlık son olarak kalecimiz Cenk Gönen'in son kontrolde yüzde 100'e yakın iyileştiğini, Gökhan Töre'nin ise sırtında ve göğsünde ağrı olduğunu ve hafta sonu oynayabileceğini, Tomas Sivok'un adelesinde hasar olmadığını sadece iltihap olduğunu söyledi.

Yorumlar (10)
ali murat vural 5 yıl önce
16 aralikdan bahsedelim kardesi kardese düsman eden serefsiz devletin ve hükümetin oyunlariyla ugrasiyoruz ! yerin dibine batsin tabelasi skoru futbolu ! 12 yil beraber devleti yöneten ve bir senedir birbirine giren birbirini para ugruna satan adamlarin biz Besiktas ailesini darbecilikle sucladigi günlerde kimse yüregini ortaya koyup iki laf etmiyorsa ... topunuzun allah belasini versin ! sike davasiyla karaliyan cemaat ve hökömet isbirlikcileri simdi de bizi darbecilikle sucluyor ! nerdesin lan neden susuyorsun sizler oyunuzla bu hökömeti mesrulastiran daha nekadar susacaksiniz !
marco 5 yıl önce
ali murat vural hadi ikile burası beşiktaş siyasetle işimiz olmaz dedik, siyasete karışanda bedelini öder.
klavyecanlar 5 yıl önce
marco kibar ol biraz söylediğin doğru ama bunu düzgünce yazsan olurdu.ali murat ın yazdıkları da doğru çünkü ama yeri değil tabii.
tekin 5 yıl önce
marko sen nesin lan mal.kuş kadar aklınla millete ayar mı veriyon.aklını alırım lavuk.
aslanavcisi 5 yıl önce
siyasetle işi olmanın bedeli müebbet hapismidir marco paşa, adalet bir gün herkese lazım olacak elindeki gücü kötü kullanan kişilerden allah gazabını sakınmaz...
marco 5 yıl önce
tekin adam ol yoksa sana etek giydirip beşiktaş turu attırırım madam olursun. müebbet yesin ki ders olsun. adam her haberin altına aynı orumu yapıp provatatörlük yapıyor, beşiktaşlı olduğu belli bile değil. gaza gelmenin alemi yok, suç işlemişlerse cezalarını çekerler olur biter.
Buyuk Ali 5 yıl önce
marco denilen velet, kendine gel. yasin 15'tir, aklin kadar konus ve sus. senin basindakilerin sonu geliyor, az kaldi, hirsizlarin en tehlikelilerisiz. yediklerinin hepsi haram olsun onlara. senin ustan hakki , hukugu belirlemeye basladi. Verirler eline bir gun , agzi acik kalir.
tekin 5 yıl önce
marko senmisin çukulata versem yermisin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın