Kampın Yıldızı Eslem!

Beşiktaş'ta Eslem Öztürk gösterdiği performans ile Şenol Güneş'in gözüne girmeyi başardı.

Kampın Yıldızı Eslem!

Teknik direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda takımın önce Almanya ardından da Avusturya kampının kadrosuna dahil edilen Eslem Öztürk, yeni sezon öncesinde yapılan çalışmalarda sergilediği futbolla hocasını mutlu ediyor.

Güneş’in gözüne girebilmek için elinden geleni yapan 17 yaşındaki futbolcu, “Hocamın bana verdiği şansı başarılı bir şekilde değerlendirmek için çok çalışıyorum” dedi.

Haber Kaynağı: Fanatik

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kasim
Kasim - 4 yıl Önce

Hassiktirsin oradan,oglan kilikli herif!

Özgür
Özgür - 4 yıl Önce

Kasim isimli herif sende mi oğlancısın lan hemen oğlan kılıklı diye yaftalıyorsun? Taraftara bak a.q kendi alt yapısından çıkmış, gelecek vaad eden futbolcusunu daha doğru dürüst maçını bile izlemeden "oğlan" kılıklı herif diye küfrediyor!! Ulan sizin ben taraftarlığınızı istifrakınız ..k.ym!

T....T
T....T - 4 yıl Önce

Kasim, sandalyeye oturmadan önce oraya dikini bi hiyar koy.

a.kudret yılmaz
a.kudret yılmaz - 4 yıl Önce

Eslem alt yapımızda yetişen büyük oyuncularımızdan biri olacak.Ş.Güneş Hoca şans tanımalı.

MEHMET EFE
MEHMET EFE - 4 yıl Önce

Bursadan ozan tufan'a salça olalım. Alamasakda gs nin daha pahalıya almasını sağlarız.

Fethi
Fethi - 4 yıl Önce

Bunida oguzhan gibi hemen simartmayin. Oguzhan topa vuramiyor. Bu cocugada soyleyin Quaresma abisinden topa vurmayi,sut ve calim atmayi ogrensin. O adam Ronaldoya bile Calim ogretmis bir kisi. Butun takima faydali olur!

mehmet kartal
mehmet kartal - 4 yıl Önce

Gökhan inler alınıp yanına eslem monte edilse veliyle tolgay iyileşene kadar gökhanla eslem 6 ay çok rahat idare ederler serdarla necipin kesinlikle bu takımda yeri yok ama yeni sözleşme yapan yönetim utansın

maf
maf - 4 yıl Önce

Kasım malı...Eslem büyük futbolcu olur mu, yıldız olur mu, yoksa yitip gider mi bunu zaman gösterecek. Temennimiz tabiki de çok büyük bir yıldız olması. Amma nasıl bi orospu çocuğu olduğun çok belli