Kampın Yıldızı Eslem!

Beşiktaş'ta Eslem Öztürk gösterdiği performans ile Şenol Güneş'in gözüne girmeyi başardı.

FUTBOL 27.07.2015, 10:51
3549
Kampın Yıldızı Eslem!

Teknik direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda takımın önce Almanya ardından da Avusturya kampının kadrosuna dahil edilen Eslem Öztürk, yeni sezon öncesinde yapılan çalışmalarda sergilediği futbolla hocasını mutlu ediyor.

Güneş’in gözüne girebilmek için elinden geleni yapan 17 yaşındaki futbolcu, “Hocamın bana verdiği şansı başarılı bir şekilde değerlendirmek için çok çalışıyorum” dedi.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorumlar (19)
Kasim 5 yıl önce
Hassiktirsin oradan,oglan kilikli herif!
Özgür 5 yıl önce
Kasim isimli herif sende mi oğlancısın lan hemen oğlan kılıklı diye yaftalıyorsun? Taraftara bak a.q kendi alt yapısından çıkmış, gelecek vaad eden futbolcusunu daha doğru dürüst maçını bile izlemeden "oğlan" kılıklı herif diye küfrediyor!! Ulan sizin ben taraftarlığınızı istifrakınız ..k.ym!
T....T 5 yıl önce
Kasim, sandalyeye oturmadan önce oraya dikini bi hiyar koy.
a.kudret yılmaz 5 yıl önce
Eslem alt yapımızda yetişen büyük oyuncularımızdan biri olacak.Ş.Güneş Hoca şans tanımalı.
MEHMET EFE 5 yıl önce
Bursadan ozan tufan'a salça olalım. Alamasakda gs nin daha pahalıya almasını sağlarız.
Fethi 5 yıl önce
Bunida oguzhan gibi hemen simartmayin. Oguzhan topa vuramiyor. Bu cocugada soyleyin Quaresma abisinden topa vurmayi,sut ve calim atmayi ogrensin. O adam Ronaldoya bile Calim ogretmis bir kisi. Butun takima faydali olur!
mehmet kartal 5 yıl önce
Gökhan inler alınıp yanına eslem monte edilse veliyle tolgay iyileşene kadar gökhanla eslem 6 ay çok rahat idare ederler serdarla necipin kesinlikle bu takımda yeri yok ama yeni sözleşme yapan yönetim utansın
maf 5 yıl önce
Kasım malı...Eslem büyük futbolcu olur mu, yıldız olur mu, yoksa yitip gider mi bunu zaman gösterecek. Temennimiz tabiki de çok büyük bir yıldız olması. Amma nasıl bi orospu çocuğu olduğun çok belli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın