''Kampa yetiştir''

Beşiktaş'ta Başkan Orman, Torunoğulları'na talimatı verdi. Yönetim, G.Saraylı Olcan Adın'ın yanı sıra, listesinde yer alan Glen Johnson, Balazs Dzsudzsak, Miguel Britos ve Matias Silvestre transferi için harekete geçti.

FUTBOL 14.06.2015, 11:10
850
''Kampa yetiştir''

Beşiktaş'ta yönetimi yoğun bir mesai bekliyor. Başkan Fikret Orman ve dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları, teknik direktör Şenol Güneş'in istediği transferleri bitirebilmek için kolları sıvadı. Öncelikle G.Saraylı Olcan Adın'ın transferinin bitirilebilmesi için başkan Orman pazarlık masasına oturacak. Bu oyuncunun en kötü ihtimalle kiralanması için çalışacak.

Dzsudzsak, Olcan'a bağlı

Fikret Orman'ın, Erdal Torunoğulları'na 'işlerini bitir ve kampa yetiştir' diye talimat verdiği, yabancı oyuncular ise Glen Johnson (sağ bek), Balasz Dzsudzsak (sol kanat) ve stoperler Miguel Britos ile Matias Silvestre. Torunoğulları, kısa süre içerisinde 4 oyuncuyla masaya oturarak, anlaşma zemini sağlamaya çalışacak. Bu arada Dzsudzsak, ilk sıradaki Olcan'ın transferi olmazsa gündeme gelecek. Siyah-Beyazlıların bu oyunculara, transfenleri için şu teklifleri iletecekleri öğrenildi. Glen Johnson: yıllık 1.2 milyon euro'dan 2 senelik. Balasz Dzsudzsak: 1.5 milyon euro'dan 3 senelik. Miguel Britos: 1.2 milyon euro'dan 2 yıllık. Matias Silvestre: 1.2 milyon euro'dan 2 yıllık.

Haber Kaynağı: Fotomaç

Yorumlar (1)
mehmet 5 yıl önce
Olcan mi? Ulan yeter be yeter burasi Besiktas ciftlik degil gsde 18 e giremeyen adamla mi sampiyon olucaz