Kadro dışı bırakırım!

Teknik direktör Şenol Güneş'in, Quaresma için tatlı-sert bir tutum içinde olması bekleniyor.

Kadro dışı bırakırım!

Teknik direktör Şenol Güneş'in, Quaresma için tatlı-sert bir tutum içinde olması bekleniyor. Güneş'in kulüp personelinden Q7 ile ilgili bilgiler topladığı öğrenildi. Tecrübeli hocanın, "Takım bütünlüğünü bozarsa onu oynatmam. Maçlardan sonra takım otobüsünü her seferinde yarım saat beklettiğini söylediler. Buna müsaade edemem, kadro dışı bırakırım" dediği öğrenildi.

Kaynak:Fotomaç

YORUM EKLE
YORUMLAR
grkan
grkan - 3 yıl Önce

şimdiden haber uydurmaya basladılar gecmis ola, yedirmeyecez bu sefer q7yi

BESBACALI AYI SADi
BESBACALI AYI SADi - 3 yıl Önce

AMQ SALLAMAYA BASLAMISLAR DAHA DUN GELDI ADAM BUDA HABER MI SIMDI KADRO DISI BIRAKIRMIS MIS TA, SENOL HOCA ISINI BILIR

Taner
Taner - 3 yıl Önce

Daha adam gelir gelmez sacma sapan laflarla moral bozma. O kadar kolaymi kadro disi birakmak. Ne oluyor yani yine q7' yi kiskanip karsisinda ezilmeye basladiniz. Sen defol git,zaten basarli olamassin Coban!

alpay
alpay - 3 yıl Önce

Oç renkli basın,sen git podolski burak haberini yaz.....podolski antreman dan sonra burak'a ana avrad küfür etmiş, şampuanı'nı çaldıktan sonra... hattaaaaaaa tecavüz ettiği bile söyleniyor.........

herhangi biri
herhangi biri - 3 yıl Önce

Quaresma maçtan sonra saçmı kurutuyormuş yarım saat?ne saçma haber ne kadrodışı! kafayı yemiş aklı zekası taraftardan az basın emekçileri..

asiholigan
asiholigan - 3 yıl Önce

bu adamla uğraşmaya başladılar hemen. kokrku ne büyük bişey böyle. ayrıca adam buraya koşa koşa geldi, uğraşmayın adamla.çapsız yönetimin bu ayarda alabileceği başka topçu yok. oynamayın bu adamın üstüne.

Kara
Kara - 3 yıl Önce

Heee heee hemen başlayın yalan dolan haber yapıp Q7 yi bitirme operasyonuna.

ninja7
ninja7 - 3 yıl Önce

sen kimsin ya anadolu takımı hocasısın..otur böyle bi takımı çalıştırabildiğin için şükret bişeyler kapmaya çalış belki q 7 gibi oyuncular şampiyon yaparda kovulmazsın.bana kalırsa devre olmadan şutlanırsın.


SIRADAKİ HABER