Kadro dışı bırakırım!

Teknik direktör Şenol Güneş'in, Quaresma için tatlı-sert bir tutum içinde olması bekleniyor.

FUTBOL 24.07.2015, 02:51
3604
Kadro dışı bırakırım!

Teknik direktör Şenol Güneş'in, Quaresma için tatlı-sert bir tutum içinde olması bekleniyor. Güneş'in kulüp personelinden Q7 ile ilgili bilgiler topladığı öğrenildi. Tecrübeli hocanın, "Takım bütünlüğünü bozarsa onu oynatmam. Maçlardan sonra takım otobüsünü her seferinde yarım saat beklettiğini söylediler. Buna müsaade edemem, kadro dışı bırakırım" dediği öğrenildi.

Kaynak:Fotomaç

Yorumlar (16)
grkan 5 yıl önce
şimdiden haber uydurmaya basladılar gecmis ola, yedirmeyecez bu sefer q7yi
BESBACALI AYI SADi 5 yıl önce
AMQ SALLAMAYA BASLAMISLAR DAHA DUN GELDI ADAM BUDA HABER MI SIMDI KADRO DISI BIRAKIRMIS MIS TA, SENOL HOCA ISINI BILIR
Taner 5 yıl önce
Daha adam gelir gelmez sacma sapan laflarla moral bozma. O kadar kolaymi kadro disi birakmak. Ne oluyor yani yine q7' yi kiskanip karsisinda ezilmeye basladiniz. Sen defol git,zaten basarli olamassin Coban!
alpay 5 yıl önce
Oç renkli basın,sen git podolski burak haberini yaz.....podolski antreman dan sonra burak'a ana avrad küfür etmiş, şampuanı'nı çaldıktan sonra... hattaaaaaaa tecavüz ettiği bile söyleniyor.........
herhangi biri 5 yıl önce
Quaresma maçtan sonra saçmı kurutuyormuş yarım saat?ne saçma haber ne kadrodışı! kafayı yemiş aklı zekası taraftardan az basın emekçileri..
asiholigan 5 yıl önce
bu adamla uğraşmaya başladılar hemen. kokrku ne büyük bişey böyle. ayrıca adam buraya koşa koşa geldi, uğraşmayın adamla.çapsız yönetimin bu ayarda alabileceği başka topçu yok. oynamayın bu adamın üstüne.
Kara 5 yıl önce
Heee heee hemen başlayın yalan dolan haber yapıp Q7 yi bitirme operasyonuna.
ninja7 5 yıl önce
sen kimsin ya anadolu takımı hocasısın..otur böyle bi takımı çalıştırabildiğin için şükret bişeyler kapmaya çalış belki q 7 gibi oyuncular şampiyon yaparda kovulmazsın.bana kalırsa devre olmadan şutlanırsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın