Kadıköy'de Öyle Bir Şey Yapmış ki

Slaven Bilic’in son dakika golüyle kaybettikleri derbiden sonra Şükrü Saracoğlu Stadı’nda misafir teknik adam için ayrılan odaya girerek kapıyı kilitlediği öğrenildi.

FUTBOL 24.03.2015, 05:58
1931
Kadıköy'de Öyle Bir Şey Yapmış ki

Moussa Sow’un 90+1’de attığı golle Fenerbahçe’ye mağlup olan Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Slaven Bilic’in derbiden sonra kendini misafir teknik adam için ayrılan odaya kapattığı ortaya çıktı.

 

Hızlı adımlarla ve sinirli bir şekilde girdiği odanın kapısını kilitleyen Hırvat hocanın burada sigara üstüne sigara yakarken uzun süre dışarı çıkmadığı belirlendi.

Karşılaşmanın ardından soyunma odasında siyah-beyazlı futbolcularla çok kısa bir görüşme yapan Bilic sadece yayıncı kuruluşun zorunlu röportajları için odasından çıktı.

Son dakika golü nedeniyle büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayan tecrübeli teknik adamın basın toplantısının ardından da uzun süre sessizliğini korumaya devam ettiği gözlemlendi.

Ağzını adeta bıçak açmayan ve takım otobüsüyle tesislere geçen Slaven Bilic daha sonra evinin yolunu tuttu. Hırvat teknik adamın yardımcılarının da son derece moralsiz olmaları dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (2)
iranlı kartal 6 yıl önce
normal ... biz sabaha kadar uyumadık... ancak, dersini iyi çalışıp pekiştirmesi gerekiyor...
mehmet kavi 6 yıl önce
Eskiden derbi maçları 3 ihtimalli olarak tahmin edilirdi. şimdi ise tek ihtimalli olarak konuşuluyor, yani ya gs yada fb galip gelir diye tahminler yapılıyor.avrupanın en büyük kulüplerini yen, gel fb,gs'den tırs olacak şey değil.