Josue, Kartal’dan haber bekliyor

Süper Lig'de geçen sezon Bursaspor'da gösterdiği etkili performansla dikkat çeken Josue Soares, Beşiktaş'ın radarına girmişti.

Josue, Kartal’dan haber bekliyor

Teknik direktör Şenol Güneş’in alınması konusunda pozitif rapor verdiği 24 yaşındaki orta alan oyuncusunun da Beşiktaş’a gelmeye olumlu baktığı öğrenildi. Yönetimin, bu konuda futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Porto’yla görüştüğü; genç futbolcunun da temasları yakından takip ettiği konuşuluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tanju
tanju - 3 yıl Önce

Ozzy veya Sosa'dan biri gitmiyorsa ne gerek var ki? Adam sol kanat degil gobek oyuncusu hucuma donuk. Aslinda sol ile beraber sag kanada da adam almak lazim. Ya da Gokhan'la beraber Kerim'i oraya kaydirmak gerek. Bilic ayisi bitirdi Kerim'i gecen yil.

sergen10
sergen10 - 3 yıl Önce

abi yanlış adamda ateş ediyosunuz :) bize josue değil Belluschi lazım. Veli kazmasının yerine ayağı düzgün 30 mt ileri pas atabilen bir ön liberomuz olur.

Millet gider fizana
Millet gider fizana - 3 yıl Önce

İşte klasik yerli hoca hastalığı... Bildiği tek yer kendi ülkesi kendi çalıştırdığı topçular... Vizyon dar... Vites yükselteceğine anca vites düşür

alper7
alper7 - 3 yıl Önce

sergen10 su türkiye liginde acaba veli gibi tuttugunu koparan bi ön libero varmı hatırlatırım partizan maçında attı 30 metrelerden falan

Kepazelik
Kepazelik - 3 yıl Önce

Almayın şu kalibresiz adamı.Bunu isteyen hocanın hocalığına edeyim be

murat
murat - 3 yıl Önce

bence takas yapıldıgında francoyla işe yarar josue..