Josue Beşiktaş'a mı geliyor?

Beşiktaş'un yeni teknik direktörü Şenol Güneş gole daha yakın bir takım kurmak istediğini ve Fikret Orman'a anlatırken sürpriz bir de talepte bulundu.

Josue Beşiktaş'a mı geliyor?

Şenol Güneş'in Orman'a, Porto'dan kiralanan Josue'nin bonservisinin Bursaspor tarafından alınamadığını Porto ile Beşiktaş arasında Pedro Franco için bazı temasların olduğunu bildiğini ve uygun şartlar oluşursa Portekizli oyuncuyu kadrosunda görmek istediğini söyledi.

Bunun üzerine Orman'ın, Erdal Torunoğulları'nı görevlendirdiği siyah-beyazlıların Josue'yi takas yoluyla almak için girişimlere başlanacağı bildirildi.

Güneş'in Bursaspor'dan istediği oyunculardan Fernando Belluschi, kulübüyle sözleşme imzalarken Renato Civelli konusunda ise sürpriz yaşanabileceği gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: Fotospor

YORUM EKLE
YORUMLAR
bjkkk
bjkkk - 4 yıl Önce

sosa ile oğuzhan unu 5 e çarpar 10 a böler bursadan alınacak adam varsa o da şener ozan ve fernandao dur eskişehirdeki lawal da fena değil bizde iş yapabilir necip ve veli yerine

SENCER
SENCER - 4 yıl Önce

fransa 2.liginden bonservissiz gelişime açık ama kalıplı siyahi forvet bakılsın. DEMBA yı yedeklememiz lazım, adam 45 maçı kaldıramıyor.

OGUZ KAGAN
OGUZ KAGAN - 4 yıl Önce

Bence Bursanın en iyi adamı ve en yeteneklisi Josue dir bizim ortasaha oyuncularımızdan farklı olarak direkt kaleye gider ve sürekli kaleyi yoklar.

samim
samim - 4 yıl Önce

bjkkk şu alınsın bu alınsın demişsin iyi güzelde Eskişehir,sivas,bursa bu adamları arayıp buluyorda bizimkiler ne yapıyor 3 sezondur.sivas atıfı aldığında takımında aylık 2000 euroya oynuyomuş mesela rıza hoca söyledi.

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Şenol hoca'yı rahat bırakalım.Adam kafasındaki şablona göre en uygun kadroyu oluşturacaktır.Biliç'in 1-0 olsun bizim olsun taktiği ile havamızı aldığımızı da unutmayalım.Şenol Hoca gümbür gümbür hücum futbolu oynatacak.Kork ve titre cincon!..Sizi,kendi sahanızda eze eze yeneceğiz.Muslera da kurtaramayacak sizi...

deserteagle
deserteagle - 4 yıl Önce

ulan takimda SOSA diye bir klas oyuncu var josue kim amk eger josue ve sosa'yi satarlarsa o vadofone arena'yi patlarim !!

deserteagle
deserteagle - 4 yıl Önce

ulan takimda SOSA diye bir klas oyuncu var josue kim amk eger josue ve sosa'yi satarlarsa o vadofone arena'yi patlarim !!

reza zarrak
reza zarrak - 4 yıl Önce

deserteagle sakin ol birader. jouse'yi satarlarsa niye patlatiyosun arena'yi. satarsa porto satar bize ne :)