'Josef 8 Milyonsa Atiba 38 Milyon!'

Beşiktaş'ın sempatik ismi Olcay Şahan, Atiba konusunda bombayı Antalyaspor maçı sonrasında patlattı.

FUTBOL 28.10.2015, 17:10 28.10.2015, 17:13
992

 Beşiktaş, Antalya Arena'nın açılışında Antalyaspor'u 5-1 yenerken, futbolcular maçın oyuncusu olarak Atiba'yı belirledi. Belirleyen de yine Beşiktaş'ın eğlence kaynağı olan Olcay Şahan oldu. Soyunma odasında şampiyonluk şarkıları söylerken Olcay, "maçın adamı için" diyerek Atiba tezahuratı başlattı. Takım arkadaşları da ona katıldı. Olcay daha sonra asıl bombayı patlattı: Josef 8 milyon Euro'ysa, Atiba 38 milyon euro.

Atiba'nın sırrı!
Attığı 70 pasta 69 pas isabeti ile yüzde 99'luk bir yüzde yakalayan Atiba'nın performansı parmak ısırtırken, bu durum Şenol Güneş'in de yüzünü güldürüyor. Antremanlarda ekstra çalışan Atiba'nın asıl sırrı ise kendine ve özel hayatına oldukça dikkat etmesi. Her maçtan sonra özel masaj yaptıran Atiba, günlük yaşantısında da diğer futbolculara göre daha erken yatarak zinde kalıyor.
Yorumlar (2)
Yemezbey 5 yıl önce
Ah bir de Lucas alınsaydı, Gomez, bugün attığının 2 katını atmış olurdu, öyle adrese teslim ortalar açıyor ki aklınız durur.
necsoy 5 yıl önce
yahu elleşmeyin şu adamlarla!!!onlar Türkiye'nin üstünde,1. büyük,devlet kurucusu,başbakan seçicisi,cumhuriyetin savunucusu,bizbize yeteriz,biz tek siz hepiniz,küçük enişte,hababam sınıfı,azizin askerleri,adam gibi adam belirleme jürisi,yıldızların vazgeçilmez adresi vs....bizim ne haddimize onlarla uğraşmak!!!bırakalım onları kendi hallerine;kamyon arkası yazısı gibi...onlar her halükarda mutlu !!!