Jose Ernesto Sosa Sesleri

Beşiktaş orta saha transferi için arayışlarını ve temaslarını sürdürüyor.

FUTBOL 20.08.2014, 15:53
5529
Jose Ernesto Sosa Sesleri

1.5 aydır Beşiktaş'ın gündeminde olan Bryan Ruiz transferinde Fulham,Beşiktaş ve Werder Bremen üçgeninde ilginç olaylar yaşanıyor.


Bryan Ruiz için Werder Bremen yetkilileri bu transferi bitirmeye yakın olduklarını iddia etmelerine rağmen Beşiktaş yönetimi de bu konuda kendisini gayet rahat hissediyor.


Beşiktaş Werder Bremen'in 4 milyon Euoru'luk teklifine karşı Fulham'a 6 milyon Euro teklif etmiş durumda.Siyah beyazlılar hem oyuncu hem takım bazında kendini Werder Bremen'e karşı avantajlı durumda gördüğü için bu transferde son ana kadar bekleme kararında.


Bryan Ruiz'in 2 milyon Euro'ya Alman ekibi ile anlaştığını açıklamasına rağmen bu ücretin büyük bir bölümünün vergiye gideceğini bilen siyah beyazlılar oyuncuya teklif edilen ücret konusunda da kendisini Werder Bremen'e karşı avantajlı görüyor.


Fulham ise sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ruiz'den en yüksek parayı kazanabilmek için her iki kulüple de görüşmelerini sürdürüyor.


Bryan Ruiz için temaslarını açık bir şekilde sürdüren siyah beyazlıların adını hiç açıklamadıkları iki futbolcuya daha resmi teklifte bulundukları öğrenildi.


Beşiktaş'ın bu üç tekliften gelecek cevapları beklediği ve gerekirse transfer döneminin sonuna kadar görüşmelerini sürdüreceği gelen bilgiler arasında.

UKRAYNA VE İTALYA BASININDA BEŞİKTAŞ İÇİN JOSE ERNESTO SOSA İDDİASI GÜNDEMDE


Bu arada Ukrayna ve İtalya basınında Beşiktaş'ın Metalist Kharkiv'in orta saha oyuncusu Jose Ernesto Sosa için Ukrayna ekibine transfer teklifinde bulunduğu iddia edildi.


Arjantin'li futbolcu geçtiğimiz sezonu Atletico Madrid'de kiralık olarak geçirmişti. 28 yaşındaki oyuncunun Metalist Kharkiv ile olan sözleşmesinin 2015 yılında bittiği ve Beşiktaş'ın bu transferi oldukça uygun bir rakamla bitirme şansının olduğu ileri sürüldü.

Kaynak: DHA

Yorumlar (4)
CEVDET KAHRAMAN 6 yıl önce
tamamda bu on numara değil ki olsa olsa iyi bir joker olur natifte gerek tabi ama on numarA GEREKLİDİR..VE SAĞ BEK İÇİN İSE KESİNLİKLE ALLAN NYOM ÇOK ÇOK İYİ BİR SEÇİM OLURRRR
Hakan 6 yıl önce
28 yaşındaki futbolcuya para verilip alınması için o futbolcunun çok kaliteli olması lazım. Gereksiz işler peşindeler. Bu herif gelirse zaten para kazanmak hayal de Holosko'yu göndermeye çalışıyoruz daha. Bir kazma daha kaldırır mı bu taraftar? Tabata 2 olur. Aynı şeyi Ruiz için de söylemiştim. Hala da arkasındayım. Mcgregor da çok adi kaleci demiştim. Ospina yerine onu aldılar. Kimse duymuyor artık. Halbuki Ospina piyasasını yaptı ve bugün Ospina bizde olsaydı çok ciddi rakamlara yurtdışına satmıştık. Dar vizyonlu yönetim 28 yaşındaki futbolcuya para vermekten imtina etmiyor ancak genç olunca para vermiyor. Gidip en gereksiz adamları bulup beni ve tahminen birkaç taraftarı daha zıvanadan çıkarıyorlar. Arkadaşlar siz memnun olabilirsiniz ama ben bu transfer politikalarını yanlış buluyorum. Beşiktaş ne olacaktı? Oyuncu yetiştiren, satan kulüp olacaktı. O sırada kupalara ambargo koyacaktı. Kaliteli olabilir ama 29'luk Demba Ba veya 29'luk Ruiz midir bu genç yıldızlar?
transfer 6 yıl önce
NICOLAE STANCIU
Hakan 6 yıl önce
Cevdet Abi adamı sabırla izledim de pek öyle parlayan bir halini göremedim. İyi kesiyor fakat kendini çok yere atıyor ve takıma çok etki etmiyor. Gördüğüm kadarıyla sağ bekte kademe hataları yapıyor bazen de. Sanki daha etkili bir adam lazım.