Johnson pazarlığı

Beşiktaş yönetimi, İngiliz ekibi Liverpool ile sözleşmesi sona eren 30 yaşındaki sağ bek Glen Johnson'u senelik 2 milyon euro'ya ikna etmek için düğmeye bastı.

FUTBOL 10.06.2015, 02:19
1318
Johnson pazarlığı

Siyah-beyazlılarda, kiralama süresi sona eren Daniel Opare'nin gönderilmesinin ardından sağ bek arayışları yeniden hız kazandı. Yurt dışı transfer çalışmalarından sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, ikinci kez İngiltere'ye giderek temaslarına başladı. Son iki yıldır gündemde olan ve bir türlü oyuncu alınamayan sağ bek için yeniden girişimlere başlayan siyah-beyazlıların radarındaki isim ise Liverpool ile sözleşmesi sona eren Glen Johnson oldu... 

3 MİLYON EURO İSTEDİ 
Siyah-beyazlılar ilk görüşmelerde 3 milyon euro isteyen ve daha sonra 2.5 milyon euro'ya inen Glen Johnson'u 2 milyon euro'ya ikna etmeye çalışacak. 30 yaşındaki sağ bek için Erdal Torunoğulları'nın dışında Başkan Fikret Orman'ın da günü birlik İngiltere'ye gideceği ifade edildi.

Yorumlar (1)
ikna turları 6 yıl önce
haftalarca ikna etmek için uğraşmak yerine mustafa pektemek ve ersan kazmalarına uyduruk birer ceza kesip bu adama istediği parayı verin.