Jeremain Lens'in mevkisi değişebilir

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 4 yıllık sözleşmeyi kapan ve yetiştiği takım olan Alkmaar'dan gelen transfer teklifini de reddeden Jeramein Lens ile ne yapacağını şaşırdı.

FUTBOL 25.05.2018, 02:09 26.05.2018, 02:44 kartalbakışı.com
1212

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 4 yıllık sözleşmeyi kapan ve yetiştiği takım olan Alkmaar'dan gelen transfer teklifini de reddeden Jeramein Lens ile ne yapacağını şaşırdı. Tecrübeli çalıştırıcının Hollandalı futbolcudan önümüzdeki sezonda kanat oyuncusu yerine sağ bek çıkarmaya çalışacağı ifade edildi.

Fotomaç

Yorumlar (1)
karakartal 3 yıl önce
öyle bir salakltk olurmu intahar olur defedin gitsin verin kiraya adamlar sağ kanadı elek yaparlar böyle bir dangalaklığı aklıselim olan kimse yapmaz akıllı olun burası beşiktaş deneme yanılma yeri değil para yok diyorsunuz facundo ferreyra ne duruyosunuz bonservisi elinde adam havadan yerden leblebi gibi gol atıyor siz hala 33lük burak 34 lük sakat dembabanın dibinden ayrılmıyorsunuz anlamak mümkün değil nasıl yönetim bu sağ beke romanın oyuncusu bruno çok ideal hollandalı beş kuruş etmez gündemde bile tutmayın hiçmi seyretmiyorsunuz ya nasıl iş bu.nasıl yönetim hayret