İtalyan ekibi Oğuzhan için geliyor!

Süper Lig'de bu sezon şampiyonluğun en önemli adaylarından olan Beşiktaş'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup için İtalya ekibi Torino'nun transfer teklifi yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

İtalyan ekibi Oğuzhan için geliyor!

Süper Lig'de bu sezon şampiyonluğun en önemli adaylarından olan Beşiktaş'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup için İtalya ekibiTorino'nun transfer teklifi yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

İtalya basınında yer alan habere göre, Serie A'da orta sıralarda yer alan Torino, siyah beyazlı futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralamak istiyor.

Beşiktaş'ın 22 yaşındaki futbolcusunu satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak isteyen Torino'nun, kapıyı 5 milyon euro'dan açmayı hedeflediği belirtildi.

2012'de Arsenal'den Beşiktaş'a transfer edilen Oğuzhan, bu sezon siyah beyazlı formayla ligde 12 maça çıktı ve 1 gol atma başarısı gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bekir
bekir - 4 yıl Önce

5 milyon veriyorlarsa hiç durmasınlar hemen satılsın. hem değerine gelen her oyuncu satılır, hem de oğuzhan takım olma yolundaki en zayıf halka. hele ki tolgay da geliyorsa.

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

hemen verin gelen parayla da Brezoviç i alalım, artık duygusallık yok para edeni satmalıyız

taraftar
taraftar - 4 yıl Önce

hemen.. hemen ..sat..satt..

atasoyk
atasoyk - 4 yıl Önce

seneye febe 5.1 verip alırsa ne dersiniz...

kenan
kenan - 4 yıl Önce

gecen haftada inter milan geliyordu güya. basin özgürlügü budur iste. istedigin kadar yalan at!

necsoy
necsoy - 4 yıl Önce

daha verimli,şutör,mücadeleci,az top kaybeden bir orta saha için satıyorum saaaaaaat!!!!

grkan
grkan - 4 yıl Önce

2 milyon verirlerse bile verin gitsin geliştiremiyor ne yazıkki arsenal boşa vazgeçmezdi sağlam olsaydı, hırs yok bunda, milan istiyordu şimdi torino 2 yıl daha bizde kalırsa boluspora gider :)

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

oğuzhan ını geliştirmek çok önemli yardım etmek lazım bazı futbolcular kendi başına gelişemez.ayrıca 3 istanbul kulübü birbirinden kolay kolay futbolcu alamaz kulübünün vazgeçmesi yada futbolcunun çirkeflik yapması lazım.ve seneye yabancı kısıtlamasının genişlemesi ile fb bize ve gays göre daha agresif davranacaktır.yönetimin türk futbolculara ve gençlere yatırım yapması çok yerindedir,bu anlamda ayrı bir rekabet başlayacaktır.avrupa kökenli yerliler iyi idare edilirse çok başarılar birlikte gelecektir.