İsveç'ten Sürpriz Beşiktaş İddiası!

İsveç basını, Beşiktaş'ın AIK'de forma giyen Milosevic için kulübüyle el sıkıştığı ve oyuncuyu sağlık kontrollerine dahi soktuğunu belirtti.

İsveç'ten Sürpriz Beşiktaş İddiası!

 İsveç futbolunun yetenekli oyuncularından, AIK'in 22 yaşındaki stoperi Alexander Milosevic'in Beşiktaş ya da Anderlecht'e transfer olacağı iddia edildi.

İsveç basınında yer alan haberlere göre; AIK, Milosevic için iki kulüple birden anlaştı ve kararı oyuncuya bıraktı. Belçika kulübü Anderlecht'in tesislerini gezen ve burada 3 yıllık bir kontrat üzerinde mutabakata varan Milosevic ve temsilcisi Nenad Lukic'in, Beşiktaş ile son bir görüşme yapmasının ardından karar vereceği belirtildi.

İsveç basını, Beşiktaş'ın Milosevic'i halihazırda İstanbul'a getirdiği ve sağlık testlerine soktuğu ifade edildi. Milosevic'in son kararını önümüzdeki günlerde vereceğinin altı çizildi.

AIK'in hem Beşiktaş hem de Anderlecht ile Milosevic'in bonservis konusunda da anlaşıldığı yazıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

al kurtul... on sene stoper arama..

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Bu haberlerin cikmasi bile iyi yolda oldugumuzun isaretidir.Bilic ve scaut ekibi istikrarli bir sekilde devam etmeli

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

süper bir çocuk.daha 21-22 yaşında..1.91 boyu var havadan kuş uçurtmuyor.yerden inanılmaz dengeli pas yüzdesi yüksek..mükemmel transfer olur..sağ beke de Martin Linnesi alabilirsek defans tamamdır..gökhan inler ile de orta sahayı güçlendirdik mi deymeyin keyfimize..taş gibi takım oluruz.

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

"kurmaykartal" rümuzlu kardeşim gözün aydın!..Miloseviç alınmış,biraz evvel NTVSPOR'dan haber geçildi.Hayırlı olur inşallah...

DURUKAN
DURUKAN - 4 yıl Önce

GELSIN GELSIN BIRDE ATINCI YANINA KOYDUKMU ALISTILARMI BIR BIRLERINE DEFANSI GECEN OLAMAZ SERI VE ISABETLI PAS TAFIGIYLE 10 SENE LIBERO IHTIYACI KALMAZ