'İstesem de veremem'

Bilic'in Başakşehir isteğini başkan Göksel Gümüşdağ'a sorduk. İşte yanıtı: Bu konulara ancak başkan düzeyinde cevap veririm. Bana gelen yeni bir teklif söz konusu değil. Ayrıca zeminle ilgili durumu aktardık, değişen bir durum yok.

FUTBOL 25.11.2014, 02:39
1908
'İstesem de veremem'

Beşiktaş'ta stat problemi sürerken, teknik direktör Bilic'in takımın isteğini dillendirip, "Başakşehir'de oynamak istiyoruz" sözü ve yönetimin, "Bu konuyla ilgileneceğiz" mesajı, Siyah-Beyazlılar'ın gündemine oturdu. Beşiktaş'ın bu noktadaki isteği çok açık ama işin bir de Başakşehir boyutu var. Konuyu bizzat Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a sorduk, işte yanıtı: "Ben bu konuda sadece Beşiktaş'ın değil, muhatap her kulübün bizzat başkanı ile muhatap olurum. Kamuoyu, sosyal medya ya da basın açıklamaları üzerinden değil. O nedenle bana Fikret Orman'dan gelmiş yeni bir istek yok. Daha önce 2 maç için konuşmuştuk o kadar. O zaman konuştuğumuz şartlar ne ise şimdi de aynen geçerli. Stadımızın zemini her hafta maç oynamaya, yani iki takımı kaldırmaya müsait değil. Bu konuda daha fazla konuşmak da istemiyorum."

Akhisar maçı da Başakşehir'de

Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki kötü hava şartları ve ulaşım zorlukları nedeniyle karşılaştıkları soruna, geçici bir çözüm bulan Beşiktaş, Kasımpaşa mücadelesinde iç saha maçı olarak Fatih Terim Stadı'nı kullanmıştı. Siyah-Beyazlılar, Başakşehir Yönetimi'yle yapılan özel anlaşma gereği, 14. haftadaki Akhisar Belediye karşılaşmasında da geçici olarak bu statta çıkacak.

 

FANATİK

Yorumlar (4)
Domaltan 6 yıl önce
Verme tabi, ohh iyi oluyor orman herifine! Orman istifa,baskanligi beceremiyorsun!
gürsel 6 yıl önce
sen kimsin lan domalan köpek başkanın adını yazarken bile saygısızsın küçük beyinliler...kartal bakışı yönetici okuyorsun neden yayınlıyorsun eleştirinin haddi yok dikkat etmeniz gerekmez mi ?
Fatih 6 yıl önce
stadınızda sizin olsun be bizim gibi avrupa ligi dahi 3 kulvarınız varmı yok eeeee bu göksel gümüşdağı anlamak mümkün değil
Domaltan 6 yıl önce
Eskiden hep ben domaltırdim,şimdi bu yönetim geldi onlar beni güzel domaltiyorlar.ah ah...